Mahsun Kırmızıgül'ü Yıkan Ölüm Haberi!

Ünlü şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, 26 yıl birlikte omuz omuza çalıştığı yakın dostu Mustafa Doğan'ın ölümüyle sarsıldı. Kırmızıgül, yaşadığı üzüntüyü "Gidişi beni derinden sarstı" sözleriyle ifade etti.

Mahsun Kırmızıgül'ü Yıkan Ölüm Haberi!

Müzik kariyerine 1991 yılında başlayan Mahsun Kırmızıgül, henüz o günlerde adını kimsenin duymadığı bir müzisyenken çıktığı yolculukta ona büyük destek veren dostu Mustafa Doğan'ı kaybetti.

mahsun kırmızgül mersin ses yarışması

1994 yılında o dönemin İstanbul'da meşhur eğlence mekanı Çakıl Gazinosu'nda tanışıp 26 yıl boyunca dostlukları devam eden Mustafa Doğan ve Mahsun Kırmızıgül'ü ölüm ayırdı.

mahsun kırmızıgül

MAHSUN KIRMIZIGÜL MUSTAFA DOĞAN İÇİN "MUHTEŞEM İNSAN" DEDİ

Kırmızıgül, yakın dostunu kaybetmenin derin üzüntüsünü sosyal medya hesabından paylaştı. Kırmızıgül yazdığı mesajında öztle şu ifadeleri kullandı.

mustafa doğan

Uzun yıllardır beraber çalıştığımız abimiz, büyüğümüz Mustafa Doğan hakkın rahmetine kavuştu. Çakıl Gazinosu'nda ilk sahneye çıktığımda onunla yollarımız kesişmişti. Çakıl Gazinosu kapanınca o efendi, çalışkan, dost canlısı adamla 26 yıl beraber çalıştık.

mahsun kırmızıgül çakıl gazinosu sahne

Albüm çalışmalarımda, sahne çalışmalarımda, film ve dizi setlerinde, ofiste hep yan yana durduğum o muhteşem insanı bu gün toprağa vermenin acısı beni derinden sarstı.

Her şey için ve bize kattıkların için minnettarız.

Ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2020, 20:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER