Kocası ve 18 yaşındaki görümcesini yatakta öldürdü! İfadesi kan dondurdu

Osmaniye'de, 3 çocuk annesi Gülten Usta, av tüfeğiyle önce yatakta uyuyan eşi Süleyman Usta'yı, ardından da 18 yaşındaki Ela Usta'yı gözünü kırpmadan öldürdü.

Kocası ve 18 yaşındaki görümcesini yatakta öldürdü! İfadesi kan dondurdu

Osmaniye'nin merkeze bağlı Köyyeri mahallesinde yaşanan olayda; Gülten Usta, kocası Süleyman Usta (27) ve görümcesi Ela Usta'yı (18) uykularında av tüfeğiyle başlarından vurdu. O esnada silah seslerini duyan kadının kayınvalidesi ise kendini dışarı attı.

Çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanan kadın, ifadesinde, eşiyle şiddetli geçimsizlik yaşaması nedeniyle görümcesini ise çocuklarına şiddet uyguladığı için öldürdüğünü itiraf etti.

süleyman usta

KENDİNİ JANDARMAYA İHBAR ETTİ

Olayın ardından Gülten Usta jandarmayı arayarak kocasını ve görümcesini silahla vurarak öldürdüğünü söyledi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı ilk incelemede, silahla vurulan Süleyman Usta ve Ela Usta'nın olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Jandarma olayın ardından kocasını ve görümcesini öldüren Gülten Usta'yı gözaltına aldı.

adana ela usta

ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK VE ŞİDDET BİR AİLENİN SONU OLDU

Gülten Usta, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı. İfadesinde, 9 yıllık eşiyle şiddetli geçimsizlik yaşadığını öne süren Usta, görümcesini ise çocuklarına şiddet uyguladığı için öldürdüğünü iddia etti.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 21:37

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE