Kilisedeki İşinden ve Papaz Kocasından Vazgeçip Seks Sektörüne Girdi

Kilisede papaz yardımcılığı görevine kadar yükselen 36 yaşındaki Nikole Mitchell, hayatının geri kalanında anlamsız bulduğu işini bırakıp seks sektörüne geçiş yaptı.

Kilisedeki İşinden ve Papaz Kocasından Vazgeçip Seks Sektörüne Girdi

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde, muhafazakar ailesi tarafından kilise içinde görev alması için yetiştirilen ve bir kilisede papaz yardımcılığına kadar yükselen 36 yaşındaki rahibe Nikole Mitchell, kilisedeki görevlerinden istifa etti daha sonra kocasından da boşandı.

nikole mitchell morning tv

SEKS SEKTÖRÜNDEN KENDİSİNİ BULDU

İnternet üzerinden açık fotoğraflar satarak hayatını kazanmaya başlayan Nikole, daha önce hiç bu kadar mutlu olmadığını söyledi. Amerika'da yayınlanan This Morning prgramına katılan Nikole, kocası ve kilisedeki görevlerinden neden istifa ettiği ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

nikole mitchell seks sektörü

KİLİSENİN DOKTRİNLERİ İLE HAYATA BAKIŞI UYUŞMADI

Nikole, kilisede tüm görevlerini yerine getirmek için elinden geleni yaptığını, bir süre sonra kilisede görev almanın kendisine göre olmadığını ifade etti. Bir süre sonra kendisini ifade etmek istediğini ama kilisenin insanları kendilerini istedikleri gibi ifade etmelerine izin vermediğini bu nedenle çok mutsuz olduğunu dile getirdi. 

nikole mitchell seks

İLK MÜŞTERİSİ AİLE DOSTU BAŞKA BİR PAPAZ!

Nikole, seks sektörüne geçiş yaptıktan sonra kendisini çok şaşırtan bir olayı da şöyle anlattı: İşi bıraktıktan sonra online ortamda erotik fotoğraflarımı satmeya ve seksi sohbetler etmeye başladım. İlk müşterim de ailesiyle görüştüğümüz yakın bir dostum başka bir kilisede rahip olan bir erkekti.

Nikole, hayranlarına açık fotoğraflar satarak ve onlarla sohbet ettiği için çok daha mutlu olduğunu söyledi. 

Nikole, kilisede mutsuz olduğunu ve kilisedeki görevlerini bırakıp bu işe girişeceğini, kocasına anlatınca eşinin de kendisini anlayışla karşıladığını ifade etti.

nikole mitchell papaz yardımcısı

KOCASI DA PAPAZDI

Nikole Mitchell kocası Ryan Mitchell'İn de papaz olduğu için bu şekilde evli kalamayacaklarını ikisinin de bildiğini ve bu yüzden kocası ile yollarını ayırmak zorunda kaldığını söyledi. 

Nikole Mitchell

Nikole Mitchell

Nikole Mitchell

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 00:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER