Kedileri Öldürüp Derilerini Soyan Adamın Görüntüleri Dehşet Saçtı

Adana'da piskolojik sorunları öğrenilen zanlı sokakta yakaladığı kedileri götürdüğü harabe bir binada işkence ederken yakalandı. Yanındaki şahsın o anları videoya çektiği öğrenildi.

Kedileri Öldürüp Derilerini Soyan Adamın Görüntüleri Dehşet Saçtı

Adana'da, harabe binadaki bir kişinin, yakaladığı kedileri işkence yaparak öldürdüğü iddia edildi.

Olayla ilgili görüntüler sosyal medyada tepki çekti. Yakalanan zanlıya idari para cezası kesildi.

adana kedi işkence

Adana'nın Yüreğir ilçesi 19 Mayıs Mahallesi'nde harabe binada bir kişinin, kedileri eziyet ederek öldürdüğü öne sürüldü.

Mahallede yaşayanlar, bu kişiye tepki gösterip, yaşananları cep telefonuyla kayda aldı. Şüphelinin mahalleliyi görünce yanındaki ölü olduğu tahmin edilen kediyi gizlemeye çalıştığı anlar da görüntülerde yer aldı.

kedi işkence

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI ŞÜPHELİNİN YAKALANMASINI İSTEDİ

Görüntülerin sosyal medyada da paylaşılması üzerine, çok sayıda kişi tepki gösterdi. Kullanıcılar, şüphelinin yakalanmasını istedi.

ŞAHIS YAKALANDI

Halil Ç. (37), Adana İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği ekiplerince yakalandı.

adana kedi işkence

İŞKENCE YAPTIĞINI KABUL ETTİ

Sorgusunda, kedilere iple işkence yaptığını kabul ettiği öğrenilen Halil Ç.'ye 'hayvana işkence' suçundan 947 TL idari para cezası uygulandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 19:42

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE