Jilet Sebahat'in Erotizm İtirafı: Cinsellik Problem Seksin Hiç Tadı Yok

Anahit’te sahne alan isimlerden Jilet Sebahat çeşitli dergilerdeki yazılarıyla bir Beyoğlu güncesi tutuyor. Jilet Sebahat, İstanbul’un gece hayatının dönüşümünü, Kaos GL’nin Youtube kanalı 1+1’e anlattı.

Jilet Sebahat'in Erotizm İtirafı: Cinsellik Problem Seksin Hiç Tadı Yok

Galatasaray’da konserlere, oyunlara, partilere, dayanışma gecelerine sahne olarak Beyoğlu kültür hayatına katılan Anahit yakın zamanda kapandı.

Mekân düzenli olarak Dudakların Cengi gecelerine, drag queen’lerin queer performanslarına da ev sahipliği yapıyordu.

jilet sebahat

Anahit’te sahne alan isimlerden Jilet Sebahat çeşitli dergilerdeki yazılarıyla bir Beyoğlu güncesi tutuyor. Jilet Sebahat, İstanbul’un drag sahnesini, Anahit’i, gece hayatının dönüşümünü, Kaos GL’nin Youtube kanalı 1+1’e anlattı.

"CİNSELLİK PROBLEM SEKSİN HİÇ TADI YOK"

Jilet Sebahat, Anahit'teki yıllarını, Beyoğlu'nun 90'lı ve 2000'li yıllarının başlarındaki durumunu, kentin ve hayatın değişimini anlattı. 

jilet sebahat

"Cinsellikte artık çok büyük bir problem. Eski Beyoğlu diyorduk ya eski seks de yok. Eskiden gerçekten o ateşli duygular yok" diyen Jilet Sebahat, “Ben son bir yıldır performanslardan hiç mutlu değilim. Özlediğim bir Beyoğlu dışında özlediğim eski seks hayatım da söz konusu. Erotizm yok. Erotik değil” ifadelerini kullandı.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE