İstifa Edip Ortadan Kaybolan Berat Albayrak ile İlgili Müthiş İddia

Türkiye tarihinde ilk kez sosyal medyadan istifa ederek kamuoyunda şaşkınlık yaratan Berat Albayrak ile ilgili müthiş bir iddia dile getirildi. "Berat Albayrak nerede?" sorusu büyük ihtimalle cevabını buldu

İstifa Edip Ortadan Kaybolan Berat Albayrak ile İlgili Müthiş İddia

AK Parti iktidarında Hazine ve Maliye Bakanlığı görevini yürütürken aldığı sürpriz bir kararla istifa eden Berat Albayrak'tan yeni bir haber gündeme geldi. 

İstifasını sosyal medyadan duyurarak sırra kadem basan Berat Albayrak'ın görevi bıraktıktan sonra Katar'a gittiği ve orada bir dizi görüşme yaptıktan sonra yeniden yurda döndüğü dillendirildi.

recep tayyip erdoğan berat albayrak

BOĞAZ'DA OFİS OLARAK KULLANABİLECEĞİ YALI ARIYOR!

Eski Bakan Berat Albayrak'ın İstanbul'a döndükten sonra danışmanlık işine yöneleceği siyaset kulislerinde dile getirildi. Gazeteci Fatih Altaylı'nın, AK Partili bir kaynağa dayandırdığı iddiasına göre, Berat Albayrak, Boğaz'da ofis olarak kullanabileceği bir yalı arıyordu. Albayrak, yalıyı istediği gibi dekore ettikten sonra aile işlerini ve danışmanlık vereceği firmalara sunacağı hizmeti bu ofisten yürütecekti.

SON İDDİA: ERDOĞAN'LA ARASINI DÜZELTTİ SARAY'DA YENİ GÖREV VERİLECEK

Gazeteci Levent Gültekin, istifa eden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'la Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'barıştığını' ileri sürdü. 

berat albayrak

Gazeteci Levent Gültekin, Halk TV ekranlarında yayınlanan "İki Yorum" adlı programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Berat Albayrak’la barıştığını ve önümüzdeki günlerde Albayrak’a Saray’da bir görev vereceğini iddia etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2021, 09:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER