İhanet Şüphesi Yüzünden Karısını Öldürüp Başını Kesti! Sokaklarda Gezdi

Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletinde komşu dedikodusu yüzünden vahşi bir cinayet meydana geldi. Karısının kendisini ihanet ettiğini sanan Kinnar Yadav, önce eşini öldürdü sonra da kafasını kesip sokaklarda yürüyüş yaptı

İhanet Şüphesi Yüzünden Karısını Öldürüp Başını Kesti! Sokaklarda Gezdi

Hindistan'da kıskançlık krizine giren koca, kendisini aldattığını öne sürdüğü karısının kafasını kesti. Dehşete düşüren olayın ardından şahıs, kesik başla polis karakoluna giderek teslim oldu.

hindistan kesik baş cinayeti

Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletinde yaşayan 40 yaşındaki Kinnar Yadav isimli adam, kendisini komşusu ile aldatan 35 yaşındaki karısı Vimla Yadav'ın kafasını kesti, ardından kesik baş ile polis karakoluna gitti.

KOMŞULAR DEDİKODU YAPTI SONU VAHŞİ CİNAYETLE BİTTİ

İddiaya göre, komşular daha önce karısının kendisini komşusu olan Ravikant Shakanth isimli adamla aldattığını söylediler. Geçen cumartesi günü sabah yürüyüşe çıkan Kinnar, eve döndüğünde karısını ve komşusunu konuşurken görünce kıskançlık krizine girip karısını döverek öldürdükten sonra kafasını kesti. Karısının kafasını kesen Kinnar, ayrıca karısı ile ilişkisi olduğunu düşündüğü komşusuna da saldırarak hastanelik etti.

GERÇEK ORTAYA ÇIKINCA KENDİNİ PARÇALADI

Komşu dedikodusuna inanıp karısını vahşice katleden Kinnar Yadav, yapılan araştırmalar neticesinde gerçeğin söylendiği gibi olmadığını öğrenince pişman oldu. Ne yaptığının farkında olmadan kendisinden geçen Kinnar, herkesin gözü önünde üstünü başını parçaladı.

hindistan kesik baş cinayeti

SALDIRDIĞI KOMŞUYU ÖLDÜ SANDI

Karısının kesilmiş kafası ile polis karakoluna giden Kinnar, gözaltına alındı. İfadesinde, karısını öldürdükten sonra komşusunu da öldürmek niyetiyle saldırdığını, komşusunun öldüğünü düşünüp kendisini bıraktığını söyleyen Kinnar Yadav tutuklandı.

hindistan kesik baş

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2020, 19:42

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE