İçişleri Bakanı Soylu'ya Ağır Küfür Eden Ünlü Astrolog Hülya B.'ye Hapis Cezası

Sosyal medyada 60 bine yakın takipçisi olan ünlü astrolog Hülya Balıkavlayan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ağır hakaret ve küfürler içeren paylaşımlar yaptı. Astrolog Balıkavlayan, şikayet üzerine Bodrum'da gözaltına alındı. Sosyal medya profil resmiyle gerçek yüzü arasında belirgin fark olan Hülya Balıkavlayan, ifadesi alındıktan sonra mahkemeye çıkarıldı. Mahkeme, Balıkavlayan'a ev hapsi cezası verdi

İçişleri Bakanı Soylu'ya Ağır Küfür Eden Ünlü Astrolog Hülya B.'ye Hapis Cezası

Sosyal medyada 60 bine yakın takipçisi olan ünlü astrolog Hülya Balıkavlayan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ağır hakaret ve küfürler içeren paylaşımlar yaptı.

hülya balıkavlayan süleyman soylu

Astrolog Balıkavlayan, şikayet üzerine Bodrum'da gözaltına alındı. Sosyal medya profil resmiyle gerçek yüzü arasında belirgin fark olan Hülya Balıkavlayan, ifadesi alındıktan sonra mahkemeye çıkarıldı. Mahkeme, Balıkavlayan'a ev hapsi cezası verdi.

hülya balıkavlayan

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik, sosyal medyada küfür içerikli paylaşımda bulunan Astrolog Hülya Balıkavlayan, Bodrum'daki evinde gözaltına alındı. Adliyeye çıkarılan Hülya Balıkavlayan'a ev hapsi cezası verildi.

hülya balıkavlayan

PAYLAŞIMLARI SONRASI EKİPLER HAREKETE GEÇTİ

Sosyal medya hesabından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında küfür içerikli paylaşımda bulunduğu tespit edilen Almanya doğumlu 46 yaşındaki binlerce takipçisi olan astrolog Hülya Balıkavlayan'ın, yazdığı yazılar Siber Suçlarla Mücadele ve İstihbarat birimlerini harekete geçirdi.

astrolog hülya balıkavlayan

EV HAPSİ CEZASI VERİLDİ

Yazdığı küfürler ve hakaret içerikli paylaşımları Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü polisleri tarafından tespit edilmesinin ardından Hülya Balıkavlayan, Bodrum'daki evinde gözaltına alındı.

hülya balıkavlayan

Bodrum güvenlik Büro Amirliği ekiplerince Güvercinlik Mahallesi'ndeki ikametinde Hülya Balıkavlayan gözaltına alındı. Polis tarafından ifadesi alındıktan sonra adliyeye çıkarılan şüpheliye çıkarıldığı mahkemece ev hapsi cezası verildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2020, 21:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER