Hastaneye giden 11 yaşındaki küçük kızın hamile olduğu tespit edildi

Düzce'de hastaneye giden 11 yaşındaki çocuğun hamile olduğu ortaya çıktı; kız çocuğunun annesi ve dini nikahlı eşi gözaltına alındı.

Hastaneye giden 11 yaşındaki küçük kızın hamile olduğu tespit edildi

Düzce'de kendisini ziyarete gelen 11 yaşındaki torununu hastaneye götüren anneanne, çocuğun hamile olduğunu öğrendi. Çocuğun ifadesi üzerine cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen annesinin dini nikahla birlikte yaşadığı H.Ç. gözaltına alındı.

ANNESİNİN BİRLİKTE YAŞADIĞI ERKEK İSTİSMAR ETMİŞ

Annesi A.K. ile birlikte İstanbul’da yaşayan 11 yaşındaki A.K., Düzce’nin Derelitütüncü Mahallesi’nde oturan anneannesinin yanına geldi.

düzce hamile

Anneanne, torununun durumundan şüphelenerek çocuğu hastaneye götürdü. Hastanede yapılan muayenede çocuğun hamile olduğu ortaya çıktı. Durum Emniyet Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne haber verildi. Çocuk İzleme Merkezi’ne götürülen çocuğun burada annesinin dini nikahla birlikte yaşadığı H.Ç.’nin cinsel istismarına uğradığını söyledi.

A.K. koruma altına alınırken şüpheli H.Ç ve kızın annesi A.K,. İstanbul Anadolu Adliyesi tarafından başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE