Haluk Levent 17 Ağustos'u başka bir açıdan andı!

17 Ağustos 1999'da yaşanan Marmara Depremi'nde yaşamını yitirenler bugün Yalova'da, Kocaeli'nde ve İstanbul'daki törenlerle anılıyor. Depremin 22. yılında, sanatçı Haluk Levent'ten de bir paylaşım geldi.

Haluk Levent 17 Ağustos'u başka bir açıdan andı!

Aradan geçen 22 yıla rağmen acılar yürekleri dağlarken, günün anlamına ilişkin pek çok ünlü isimden de paylaşımlar geldi. Levent, 1999'da gençlere moral amaçlı mini konser verdiği anların görüntüsünü paylaştı.

Haluk Levent, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"17 Ağustos’u başka bir açıdan anacağım. Deprem sonrası gençlere moral için bölgedeydim. Videoda görünmüyor, kalabalık içinde 18 yaşında bir gençti Ceylan Ertem. Az önce konuştuk. O da yakında selden ve yangından etkilenen gençlere moral vermek için şarkı söyleyecek."

DEPREM SONRASI GENÇLERLE BÖLGEDEYDİM

Haluk Levent 1999 senesinde gençlere moral için verdiği mini konserin görüntülerini paylaştı. O anlarda Ceylan Ertem'in de orada olduğu ama görüntülerde görünmediğini şu şekilde ifade etti;

Videoda görünmüyor, kalabalık içinde 18 yaşında bir gençti Ceylan Ertem. Az önce konuştuk. O da yakında selden ve yangından etkilenen gençlere moral vermek için şarkı söyleyecek."

AHBAP DERNEĞİ BAŞKANI HALUK LEVENT'TEN 'HELİKOPTER' AÇIKLAMASI | "AÇIKLAMAK ZORUNDAYIM"

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2021, 21:15

Batuhan Kaplankara


İletişim Hesapları
YORUM EKLE