Giresun'da Kaybolan 7 Yaşındaki İkranur Tırsi Olayında Kahreden Haber!

Türkiye bir çocuk cinayeti haberi ile daha sarsıldı! Giresun'un Bulancak ilçesinde 4 gün önce kaybolan küçük İkranur Tırsi'nin cansız bedeni evinin yakınlarındaki dere yatağında bulundu.

Giresun'da Kaybolan 7 Yaşındaki İkranur Tırsi Olayında Kahreden Haber!

Türkiye bir çocuk cinayeti haberi ile daha sarsıldı!

Giresun'un Bulancak ilçesinde 4 gün önce kaybolan küçük İkranur Tırsi'nin cansız bedeni evinin yakınlarındaki dere yatağında bulundu.

ARAMA ÇALIŞMALARININ 4. GÜNÜNDE İKRANUR TIRSİ'NİN CANSI BEDENİNE ULAŞILDI

Giresun'un Bulancak ilçesinde 4 gün önce kaybolan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'nin cansız bedeni evinin 4 kilometre uzağındaki dere yatağında bulundu. Olayla ilgili ilk bulgular ise küçük kızın öldürüldükten sonra dere yatağına atıldığı yönünde. Bulancak ilçesinde 27 Haziran günü kaybolan 7 yaşındaki İkranur'dan maalesef acı haber geldi. Küçük kızın cansız bedeni aramaların 4. gününde evlerinin 4 kilometre uzağındaki dere yatağında bulundu.

İcilli köyünde 27 Haziran cumartesi günü kaybolan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'yi arama çalışmalarında bugün dördüncü güne girilmişti.

ÖLDÜRÜLDÜKTEN SONRA ATILDIĞI BELİRLENDİ

Yapılan aramalar sonrasında küçük kızın cansız bedeni evine 4 km mesafedeki Adaköy Deresi kenarında bulundu. Küçük kızın öldürülerek dere kenarına atıldığı belirlenirken, öldürme olayının nasıl gerçekleştiği ile ilgili bilgi verilmedi.

106 HEKTARLIK ALAN TARANMIŞTI

Arama çalışmalarına Jandarma Özel HarekatAFAD, AKUT, UMKEOrdu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekiplerine Samsun ve Trabzon'dan gelen AFAD ekipleri de katılırken, toplamda 106 hektar alanda tarama yapılmıştı. İkranur Tirsi'ye ait herhangi bir iz veya bulguya rastlanamazken, bugün dere kenarında arama çalışmalar sürüyordu.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2020, 04:08

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE