Genç Rahibe Kilisede Erkek Öğrenciyle İlişki Esnasında Yakalandı

ABD'nin Ohio kentinde bir kilisede görev yapan 26 yaşındaki rahibe kilisede eğitim alan 16 yaşındaki erkek öğrenciyle cinsel ilişkiye girerken yakalandı. Yetkililerin olaya müdahale etmesiyle yargı önüne çıkan rahibe Courtney Bingham mahkemede yaşananları itiraf etti. Ohio eyalet mahkemesi rahibeye 18 yaşından küçük bireyi cinsel olarak istismar etmek suçundan 12 yıl hapis cezasına çarptırdı.

Genç Rahibe Kilisede Erkek Öğrenciyle İlişki Esnasında Yakalandı

ABD'nin Ohio kentinde bir kilisede görev yapan 26 yaşındaki rahibe kilisede eğitim alan 16 yaşındaki erkek öğrenciyle cinsel ilişkiye girerken yakalandı.

rahibe kilise seks

Yetkililerin olaya müdahale etmesiyle yargı önüne çıkan rahibe Courtney Bingham mahkemede yaşananları itiraf etti. Ohio eyalet mahkemesi rahibeye 18 yaşından küçük bireyi cinsel olarak istismar etmek suçundan 12 yıl hapis cezasına çarptırdı.

RAHİBE COURTNEY BINGHAM 16 YAŞINDAKİ ÖĞRENCİYLE 10 KEZ CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİĞİNİ AÇIKLADI

ABD'nin Ohio kentinde 26 yaşındaki rahibe Courtney Bingham, kilisede eğitim alan 16 yaşındaki erkek öğrenci ile 10 kez cinsel ilişkiye girdi. Mahkemede ilişkiye girdiğini itiraf eden Courtney Bingham, mahkeme tarafından 12 yıl hapis cezasıyla cezalandırıldı.

abd kilise seks

VİDEOYU GÖREN BABA OLAYI POLİSE BİLDİRDİ

Courtney, ilişkiye girerken çektiği videoyu çocuğun telefonuna gönderdi. Videoyu gören baba olayı polise bildirdi. Çocuk polise verdiği ifadede, Courtney ile kilisede, evinde ve yol kenarında arabasında en az 10 kez ilişkiye girdiklerini söyledi. Dedektif Jason Smith, Courtney'in kilisede ilişkiye girdiği çocuğun da bulunduğu gruba eğitim verdiğini söyledi.

rahibe kilise seks

12 YIL HAPİS CEZASI ALDI

Mahkemede çocuk ile ilişkiye girdiğini söyleyen Courtney Bingham, 12 yıl hapis cezası aldı. Courtney, 12 yıllık hapis cezasını çekmek üzere 11 Ekim tarihinde Ohio Eyalet Hapishanesine teslim olacak.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE