Genç Mankene Evli Sevgiliden Öldüresiye Dayak Kamerada

İstanbul'da yaşayan Azeri manken V.N. Filistinli sevgilisi tarafından darp edildiğini öne sürdü. Suç duyurusunda bulunan Azeri model o anlara ilişkin de güvenlik kamerası görüntülerini delil olarak sundu.

Genç Mankene Evli Sevgiliden Öldüresiye Dayak Kamerada

İstanbul'a eğitim amaçlı gelen Azerbaycanlı model V.N (33), iddiaya göre 41 yaşındaki Filistinli iş insanı sevgilisi Muhammed K. tarafından darp edildi. Kendisini bekar olarak tanıtan Muhammed K. ile birliktelik yaşayan V.N, geçtiğimiz yıl hamile kaldı ve durumu sevgilisine haber verdi. Bunun üzerine Muhammed K., V.N'ye Dubai'de evli ve 4 çocuk babası olduğunu söyledi. V.N.'nin duydukları karşısında ilişkisini bitirmek istemesi üzerine Muhammed K. genç modele sözlü ve fiziksel şiddet uygulamaya başladı.

azerbaycanlı model dayak

HAMİLE MANKENE ÖLDÜRESİYE DAYAK

İddiaya göre, Muhammed K., çocuğunu doğurmak isteyen modeli öldüresiye darp etti ve tehditler savurdu. Bir süre sonra değiştiğini söyleyerek doğum yapan V.N.'nin yanına giden Muhammed K. evde tekrar darp etmeye başladı. Kanlar içinde kalan genç kadının acımazsızca yumruklandığı anlar evde bulunan güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde Muhammed K.'nın Azerbaycanlı modeli köşeye sıkıştırarak dövdüğü görülüyor. 

Ünlü Azerbaycanlı model V.N.'nin ifadeleri herkesi dehşete düşürdü. Filistinli sevgilisi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunan genç kadın, hamileyken bile öldüresiye dövüldüğünü, çok kez cinsel saldırıya maruz kaldığını, kucağında 4 aylık bebeğini tutarken dahi darbedildiğini anlattı. 

azerbaycanlı model dayak

ÇOCUĞU ALDIRMAK İSTEMEYİNCE DAYAK YEDİ KANLAR İÇİNDE KALDI

Ünlü manken V.N. İstanbul'da tanıştığı Filistinli işadamı Muhammed K.'dan hamile kalmasının ardından işadamı, genç modelden çocuğu aldırmasını istese de V.N. buna karşı çıktı.

Sürekli şiddet gören genç kadın, kamuoyuna yansıyan görüntülerin kayda geçtiği olay günü yine darbedildi.

filistin muhammed k. dayak darp

Yaşananlar evde bulunan bakıcı kameraları tarafından kaydedlirken bu görüntüleri savcılığa teslim ederek şikayetçi olan Azerbaycanlı model, yaşadıklarını bakın nasıl anlattı. 

"BEBEĞİMİ BIRAK BENİ DÖV DEDİM"

Hamileyken bile şiddete uğradığını ifade eden model, "Beni sürekli dövüyordu. Hamileyken bile darp etti. Daha önce de omurilik kemiğim kırılmıştı. Ortada hiçbir şey yokken birden üzerime saldırdı. Bebeğimi bırak beni döv dedim. Kucağımdayken onu korumak için onu sakladım. Hamile olduğum dönemde de panjurları kapattı kapıyı kitledi dakikalarca dövdü. Sabaha kadar dayak yiyordum." ifadelerini kullandı.

azeri manken dayak

"İSTEMEDİĞİM HALDE ZORLA BİRLİKTE YAŞADIK"

Görüntülerin yaşandığı gün çok büyük bir şiddet yaşadığını ve burun kemiğinin kırıldığını belirten genç kadın, "Görüntülere yansıyan olay esnasında büyük bir şok yaşadım. Beni bir köşeye sıkıştırıp acımasızca yumrukladı. Üzerim kan revan içinde kalmıştı. O gün burun kemiğim kırıldı. Bana birçok kez cinsel saldırıda bulundu. İstemediğim halde zorla birliktelik yaşadık. Her seferinde istemediğimi belirttiğimde de dövüyor, zorla birlikte oluyordu. Savcılığa sığındım, şikayetçi oldum. Türk adaletinden yardım bekliyorum." sözleriyle yaşadıklarını anlattı.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 08:26

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE