Genç Kız Yakalanınca Gözyaşlarına Boğuldu! 'Kurbanın Olayım Ağlama Esra'

Mertcan Çolaki isimli genç arkadaşından ödünç aldığı motosikletle gezintiye çıktı. Ehliyetsiz sürücünün yanında Esra isimli kız arkadaşı da vardı. Polis gençlere kimlik kontrolü için 'Dur' ihtarı yapınca olanlar oldu.

Genç Kız Yakalanınca Gözyaşlarına Boğuldu! 'Kurbanın Olayım Ağlama Esra'

Antalya'da Mertcan Çolaki ve adının Esra olduğu öğrenilen gençlerin motosiklet gezisi acı bitti! Ehliyetsiz sürücü Mertcan Çolaki polisi görünce durmak yerine kaçmayı seçti. Kovalamaca sürücünün bir araca çarparak kaza yapmasıyla son buldu. Mertcan Çolaki ile motosiklet gezintisi yapan Esra isimli kız polislere yakalanınca korku ve yaşadığı şokun etkisiyle gözyaşlarına boğuldu.

mertcan çolaki antalya

""KURBANIN OLAYIM ESRA AĞLAMA"

Antalya'da polisin dur ihtarına uymayan Mertcan Çolaki (20), kullandığı motosiklet bir otomobile çarpınca yakalandı. Ehliyetsiz sürücü Çolaki, gözyaşları içinde kalan kız arkadaşına, "Kurbanın olayım ağlama Esra" diye seslendi. Mertcan Çolaki'ye 'ehliyetsiz araç kullanmak' ve 'trafiği tehlikeye düşürmek' suçlarından cezai işlem uygulandı.

antalya motosiklet kazası

Olay, Antalya Muratpaşa ilçesi Konuksever Mahallesi 819 Sokakta meydana geldi. Polis, üzerinde Mertcan Çolaki ve kız arkadaşı Esra Toprak'ın bulunduğu 07 EH 613 motosikleti durdurmak istedi.

Polisin 'dur' uyarısını dikkate almayan Mertcan Çolaki yoluna devam etti, polis ekipleri de peşlerine düştü. Kovalama sırasında kırmızı ışıkta bekleyen 07 EV 868 plakalı otomobile arkadan çarpan motosiklet devrildi.

antalya mertcan çolaki motosiklet kazası

Sağlık ekipleri tarafından ayakta müdahale edilen Mertcan Çolaki, bu sırada kaldırımda gözyaşı döken Esra Toprak'a, "Kurbanın olayım ağlama Esra" diye seslendi.

Mertcan Çolaki'ye 'ehliyetsiz araç kullanmak' ve 'trafiği tehlikeye düşürmek' suçlarından cezai işlem uygulandı.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE