Genç Anne Depresyona Girip Çekiçle 4 Yaşındaki Kızını Öldürdü

Rusya'da yaşayan bir aile annenin depresyona girmesiyle darmadağın oldu. 35 yaşındaki Natalia Petunina aşırı doz ilaç alıp 4 yaşındaki kızını çekiçle öldürdü.

Genç Anne Depresyona Girip Çekiçle 4 Yaşındaki Kızını Öldürdü

Rusya'da aşırı dozda antidepresan alan 35 yaşındaki Natalia Petunina, 4 yaşındaki kızı Lisa'yı kafasına defalarca çekiç ile vurarak öldürdü. Daha sonra intihara teşebbüs eden anne, ağır yaralı olarak kurtarıldı.

natalia petunina rusya

Natalia'nın kocası Vladimir, öğle yemeği için işten eve gelince, karısını ve kızını kanlar içinde buldu. Hemen polisi ve sağlık ekiplerini aradı.

KIZININ KANINI ELİNDE GÖRÜNCE YAPTIĞINI FARK EDİP İNTİHARA KALKIŞTI

natalia petunina cinayet silahı çekiç

Sağlık ekipleri 4 yaşındaki Lisa'nın hayatını kaybettiğini tespit ederken; ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan anne ise yaşam mücadelesi veriyor. Adli tıp uzmanları, Lisa'nın kafasına aldığı çekiç darbeleri ile hayatını kaybettiğini belirtti.

natalia petunina kızı

Polis, annenin aşırı derecede antidepresan aldığı sırada kızını öldürdüğünü, ilaçların etkisi geçince ne yaptığının farkına vardığını bunun üzerine hayatına son vermeye çalıştığını söyledi. Yaşam mücadelesi veren anne hakkında soruşturma açıldı. Anne suçlu bulunması durumunda 20 yıl hapis cezası alabilir.

SİREN SESLERİNDEN KORKUP SAKLANIYORDU

natalia petunina bebek

Natalia'nı annesi Valentina, kızının uzun süredir antidepresan aldığını, sürekli bir şeylerden korktuğunu, polis veya ambulans sireni duyduğunda korkup saklandığını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER