Fuhuş İçin Anlaştığı Kadını Öldüren Yusuf Mıcık'a Haksız Tahrik İndirimi

Bursa’da boş arazide silahla öldürülmüş halde bulunan Nazan Kırkgöz'ün katil zanlısı Yusuf Mıcık, para karşılığı anlaştığı Kırgöz'ü, cinsel ilişki için gittikleri yer konusunda çıkan anlaşmazlık sonrası öldürdü. Mıcık'a mahkeme 'haksız tahrik' indirimi yaparak 15 yıl ceza verdi.

Fuhuş İçin Anlaştığı Kadını Öldüren Yusuf Mıcık'a Haksız Tahrik İndirimi

Bursa'da 30 yaşındaki Nazan Kırkgöz'ü, boş arazide tabancayla vurarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklu yargılanan 55 yaşındaki Yusuf Mıcık, 'haksız tahrik' ve 'iyi hal' indirimiyle 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

yusuf mıcık

Yusuf Mıcık verdiği ifadede, Kırkgöz ile para karşılığı cinsel ilişki için anlaştığını söylemişti.

Bursa'nın Osmangazi ilçesi Altınova Mahallesi'nde meydana gelen olayda Yusuf Mıcık, iddiasına göre Nazan Kırkgöz ile fuhuş için anlaştı.

nazan kırkgöz yusuf mıcık

İkili, Mıcık'a ait otomobille boş araziye gitti. Yine Mıcık'ın iddiasına göre, boş arazide ilişkiye girmek istemediğini söylediği Nazan Kırkgöz, otomobildeki cep telefonunu alıp, kaçmaya başladı.

bursa nazan kırkgöz cinayet mahalli

YUSUF MICIK KASTEN ADAM ÖLDÜRMEKTEN YARGILANDI 

Yusuf Mıcık da belinden çıkardığı tabancayla Nazan Kırkgöz'a ateş etti. Karnından ve göğsünden vurulan kadın kanlar içinde kalırken, Mıcık otomobile kaçtı. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen polis ekipleri, Nazan Kırkgöz'ün cansız bedenini buldu. Evinde yakalanan Yusuf Mıcık, sevk edildiği adliyede tutuklandı.

bursa nazan kırkgöz cinayet

Bursa 14'ncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'kasten adam öldürmek' suçundan yargılanan 5 çocuk babası Yusuf Mıcık, karar duruşmasına tutuklu bulunduğu Bursa E Tipi Cezaevi'nden SEGBİS ile katıldı. Taraf avukatları ise salonda hazır bulundu.

"NAZAN'I KAZA SONUCU VURDUM BERAATİMİ İSTİYORUM"

Cumhuriyet savcısının müebbet hapis cezasına çarptırılmasını istediği tutuklu sanık Yusuf Mıcık, son sözünde, "Kaza sonucu oldu. Nazan'ı öldürmek istemedim. Üzgünüm, beraatimi istiyorum" dedi. Mahkeme heyeti, Yusuf Mıcık'ı önce müebbet hapis cezasına çarptırdı. Ardından da cezayı 'haksız tahrik' indirimiyle 18 yıla, 'iyi hal' indirimiyle de 15 yıla indirdi.

bursa cianyet nazan kırkgöz

YUSUF MICIK GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİNDEN TESPİT EDİLİP YAKALANDI

Altınova Mahallesi Taraklı Sokağı'nda, 19 Haziran 2019'da silahla vurularak öldürülen Nazan Kırkgöz'e (30) ait olduğu belirlenen cesedin bulunmasının ardından polis ekiplerince çalışma başlatılmıştı.

nazan kırkgöz cinayet

Maktulün olay öncesi bir araçta görüldüğü belirlenmiş, bunun üzerine benzer tip ve modelde 400'ün üzerinde araç ile 73 iş yerinin güvenlik kamerası görüntüleri incelenerek şüpheli Yusuf Mıcık yakalanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 22:14

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE