Fırat Tanış Dolardaki Sert Yükseliş ve Ayasofya Bağlantısını "Ti"ye Aldı!

Dolar/TL kuru tarihi zirveye ulaşarak 7,27 seviyesini gördü. Türk Lirası'nın ABD Doları karşısında Temmuz ayı boyunca devam eden 6,85 seviyesindeki yatay seyri, yerini sert değer kaybına bıraktı ve Dolar/TL kuru tarihi zirveye ulaştı. Güne 7,07 ile başlayan Dolar/TL kuru öğlen saatlerinden itibaren yükselişine devam ederek 7,27 seviyesine ulaştı. Dolardaki sert yükseliş oyuncu Fırat Tanış'ın radarına takıldı. Tanış, dolardaki yükselişle ilgili "Ayasofya ve dış güçler!" yorumu yaptı.

Fırat Tanış Dolardaki Sert Yükseliş ve Ayasofya Bağlantısını "Ti"ye Aldı!

Dolar/TL kuru tarihi zirveye ulaşarak 7,27 seviyesini gördü. Türk Lirası'nın ABD Doları karşısında Temmuz ayı boyunca devam eden 6,85 seviyesindeki yatay seyri, yerini sert değer kaybına bıraktı ve Dolar/TL kuru tarihi zirveye ulaştı.

dolar

FIRAT TANIŞ DOLARIN YÜKSELİŞİNİ KLİŞEYE BAĞLADI: AYASOFYA, DIŞ GÜÇLER VE BÜYÜK RESİM!

Güne 7,07 ile başlayan Dolar/TL kuru öğlen saatlerinden itibaren yükselişine devam ederek 7,27 seviyesine ulaştı. Dolardaki sert yükseliş oyuncu Fırat Tanış'ın radarına takıldı. Tanış, dolardaki yükselişle ilgili "Ayasofya ve dış güçler!"  yorumu yaptı. 

fırat tanış

Oyuncu Fırat Tanış, Türk Lirası’nın rekor değer kaybı sonrası durumu tiye alan bir paylaşım yaparak, "dış güçler" göndermesinde bulundu.

Tanış, Türk Lirası’nın rekor değer kaybı sonrası yaptığı paylaşımda, "Ayasofya’yı da açınca tabii bence hazmedemedi bunu dış güçler. Tabi dolar da oldu mu 7 lira? Başka bir sebep de gelmiyor aklıma. Bilemiyorum ama bence büyük resim tabii" dedi.

fırat tanış twitter

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2020, 18:40

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE