Evlilik İlanı İle Bulduğu Eş Başına Dert Oldu: Belamı Buldum Dedi

Antalya'da evlenmeyi kafasına koyan Bahtiyar Doğan, arabasına yazdırdığı "Eş Arıyorum!" ilanıyla Türkiye'nin gündemine gelmişti. Doğan, aradığı eşi buldu ama evlilikten 1 ay sonra evlendiği Güler G., tarafından terk edildi. Bahtiyar Doğan, 2 yıldır Güler G.'ye ulaşıp boşanmaya çalışıyor. Doğan, "Eş ararken belamı buldum" diye dert yandı.

Evlilik İlanı İle Bulduğu Eş Başına Dert Oldu: Belamı Buldum Dedi

Antalya'da ilanla aylarca eş arayan Bahtiyar Doğan, nikah masasına oturduğu Güler G. tarafından 32 gün sonra terk edildi. İki yıldır Güler G.'ye ulaşamayan ve boşanmak için mücadele eden Doğan, "Eş ararken belamı buldum" dedi.

Antalya'da otomobilinin arkasındaki ilanla aylarca eş arayan Bahtiyar Doğan, nikah masasına oturduğu Güler G. tarafından 32 gün sonra terk edildi. İki yıldır Güler G.'ye ulaşamayan ve boşanmak için mücadele eden Doğan, "En azından soyadımı ondan kurtarmak istiyorum. Eş ararken belamı buldum" dedi.

Emekli taksi şoförü Bahtiyar Doğan, 2017 yılında Antalya'da otomobilinin arka camına yazdığı "65 yaşındayım. Emekliyim, evim var, arabam var. Yaşıma uygun Allah'tan korkan bir eş arıyorum" ilanıyla  kendine günlerce eş aradı. 16 yıldır bekar olduğunu, gönlünün sultanını bulmak için bu yöntemi bulduğunu anlatan Doğan, 2018 yılında kendisini arayan Güler G. ile tanıştı. Çift daha sonra evlenmeye karar verip, 12 Ağustos 2018 tarihinde nikah masasına oturdu.

ZİYNET EŞYALARINI ALIP KAÇTI İDDİASI

Bahtiyar Doğan, Güler G.'nin nikahın ardından maddi anlamda çok sayıda istekte bulunduğunu ve birçoğunu karşılamakta zorluk çektiğini söyledi. Güler G.'den sadece kendisine arkadaş olmasını istediğini anlatan Doğan, evlendikten 32 gün sonra yine yalnız kaldı. İddiaya göre Güler G., Muğla'nın Fethiye ilçesinde yaşayan bir yakınının yanına ziyaret için gideceğini söyleyerek Bahtiyar Doğan'ın yanından ayrıldı. Fethiye'ye giden G. ile telefonda konuşan Doğan, daha sonra görüşmek için Fethiye'ye gitti ama Güler G. bir sebep göstermeksizin kendisiyle görüşmek istemedi.ANLAŞMALI BOŞANMAK İSTİYOR

Resmiyette eşi olarak görünen Güler G. ile iki yıldır hiçbir şekilde görüşemediğini anlatan Bahtiyar Doğan, evlenmek için aylarca çaba harcayıp, bulduğu eşinden şimdi boşanmak için çaba harcıyor. Boşanmak için avukatlarla görüştüğünü, ancak tek taraflı dava açılırsa bu davanın yıllarca süreceğini, o nedenle avukatların anlaşmalı boşanma yoluna gidilmesi gerektiğini tavsiye ettiğini kaydeden Doğan, anlaşmalı boşanmaya da Güler G.'nin sıcak bakmadığını ifade etti.

"EŞ ARARKEN BELAMI BULDUM"

Herkesin evlenmek için çaba gösterdiğini, kendisinin boşanmak için uğraştığını anlatan Doğan, "Bu kadından boşanmak için Allah'a yalvarıyorum. En azından soyadımı ondan kurtarmak istiyorum. Kendisini bulamıyorum bir türlü. Beni tehdit ediyordu, "Yanlış yaparsan seni yemekle zehirlerim" diyordu. Gerekçesiz bir şekilde gitti. Boşanma davası açarsam benden tazminat talep etmek için bekliyor. Eş ararken belamı buldum" dedi. Doğan, kendisine boşanma davası konusunda destek olup, yol gösterecek bir avukat aradığını da sözlerine ekledi.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE