Duygu Çelikten Kafası Koparılmış Toprağa Gömülü Halde Bulundu

Türkiye'de vahşice işlenen kadın cinayetlerine bir yenisi daha eklendi. 30 yaşındaki Duygu Çelikten isimli kadının kafası bedeninden ayrılmış cesedi toprağa gömülü halde bulundu. Duygu Çelikten, 13 gündür emniyet birimlerince kayıp olarak aranıyordu. Çelikten, ayrıca atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına da konu olmuştu.

Duygu Çelikten Kafası Koparılmış Toprağa Gömülü Halde Bulundu

Türkiye'de vahşice işlenen kadın cinayetlerine bir yenisi daha eklendi. 30 yaşındaki Duygu Çelikten isimli kadının kafası bedeninden ayrılmış cesedi toprağa gömülü halde bulundu.

duygu çelikten

Duygu Çelikten, 13 gündür emniyet birimlerince kayıp olarak aranıyordu. Çelikten, ayrıca atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına da konu olmuştu. Progrma bağlanan bir kadın katil zanlısı olarak aranan Veli Ü.'nün eşi olduğunu söyleyerek "Duygu ile çok güzel geçiniyorduk. Kumam ne yapıyorsun, Kumam nasılsın diye. Hatta biz aynı yatakta yatıyorduk. Kocam Duyguya aşıktı, o bunu yapacak biri değildi!" açıklamasıyla Türkiye'yi şaşkına çevirdi.

DUYGU ÇELİKTEN'İN VÜCUDUNDAN BIÇAK İZLERİ BULUNDU

Antalya'da 13 gündür kayıp olarak aranan 2 çocuk annesi Duygu Çelikten'in (30), ormanlık alanda toprağa gömülü cesedi bulundu. Kadının sırtında ve göğsünde bıçak izine rastlanırken, başının ise bedeninden ayrıldığı tespit edildi. Cinayet şüphelisi Veli Ü.'nün yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

veli ü duygu çelikten

EVDEN FATURA YATIRMAK İÇİN ÇIKTI ÖLÜSÜ BULUNDU

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan 2 çocuk annesi Duygu Çelikten, fatura yatırmak üzere 13 gün önce evden ayrıldı. İddiaya göre kent merkezine gelen Çelikten'i, sevgilisi olduğu ileri sürülen Veli Ü., annesinin hastanede olduğunu belirterek otomobiline aldı. İkiliden daha sonra haber alınamadı. Telefonlarına ulaşılamayan Duygu Çelikten'in ailesi polis merkezine kayıp başvurusunda bulundu. 13 gündür kızlarından haber alamayan aile, özel bir televizyon kanalında canlı yayına katılarak, kızının bulunması için çağrıda bulundu.

PARÇALANMIŞ CESET KEPEZ İLÇESİNDE ORMANLIK ALANDA BULUNDU

Olayla ilgili çalışma başlatan Antalya Emniyet Müdürlüğü, dün 2 çocuk annesi kadının cesedini, Kepez ilçesindeki ormanlık alanda toprağa gömülü halde buldu. Üzeri taşla kapatılan, 30 santimetre derine gömülen Çelikten'in vücudunda yapılan ilk incelemede, sırtında ve göğsünde derin bıçak izlerine rastlandı, başının ise vücudundan ayrıldığı belirlendi.

duygu çelikten cinayet

Bedeni çürümeye başlayan Çelikten'in ne zaman ve kim tarafından öldürüldüğüyle ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Polis, cinayetin tek şüphelisi ve olduğu iddia edilen Veli Ü.'yü yakalamak için çalışma başlattı.

,

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2020, 19:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER