Dünyanın bildiklerini kökten değiştirecek görüntü ortalığı salladı

Görüntüler Hindistan'dan! Yolun ortasında yürüyen garip cisim kameralara yansıdı. Görüntüler incelenmek üzere NASA'ya gönderildi. Bu görüntüler evrende yalnız olmadığımızın kanıtı olabilir mi? İşte detaylar...

Dünyanın bildiklerini kökten değiştirecek görüntü ortalığı salladı

NASA'nın etiketlendiği video kaydındaki 'ürkütücü' yaratığın köprüde yürüdüğü anlar şok etkisi yarattı. On üçüncü saniyede görülen uçan kırmızı ışıklı cisim ise infiali daha da büyüttü. 

Uluslararası medyanın kayıtsız kalamadığı ve sosyal medyayı alt üst eden görüntü, henüz yetkililer tarafından incelenmiş değil ve gerçekliği konusunda üzerinde uzlaşmaya varılmış değil.

uzaylı

Benzer 'ürkütücü' görüntü, Mart 2020'de ABD'nin Arizona eyaletine bağlı Phoenix'te gökyüzünde ortaya çıkmış ve insan suretli şekil büyük tartışma koparmıştı.

uzaylı haber

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2021, 16:58

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE