Dr. Ufuk Alatekin Akademi’nin yeni mezunları diplomalarını aldı

Dr. Ufuk Alatekin’in 2013 yılında kurduğu akademinin öğrencileri, alanında uzman eğitmenler ve hekimler tarafından gördükleri eğitim sürecinin sonunda diplomalarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadılar.

Dr. Ufuk Alatekin Akademi’nin yeni mezunları diplomalarını aldı

Dr. Ufuk Alatekin Akademi, teorik ve uygulamalı eğitimi harmanlayan eğitim sürecinin sonunda estetik dünyasına profesyonel uzmanlar kazandırmaya devam ediyor. Her sene olduğu gibi 2021 yılının zorlu şartlarında da Dr. Ufuk Alatekin Akademi, mezun olmaya hak kazanan öğrencilerine MEB onaylı sertifikalarını takdim etti.

GÜZELLİK VE ESTETİK ALANINDA EĞİTİM VERİYOR

2013 yılında kurulan Akademi üst düzey tıbbi imkanlarıyla öğrencilerine teorinin yanında pratik eğitim imkanı da vermektedir. Akademide, güzellik ve estetik alanında eğitim alan öğrenciler aynı zamanda kliniğin staj imkanıyla beraber tecrübe kazanarak akademiden mezun olma fırsatına sahip oldular.

2013 YILINDA AKADEMİYİ KURDU

2001 yılında Kocaeli Tıp Fakültesinden mezun olan Dr. Ufuk Alatekin ardından Amerikan Academy of Aesthetic Medicine/ medical Aesthetic bölümlerini bitirerek 2013 yılında Dr. Ufuk Alatekin Akademi’yi kurdu.

ÇOCUK ESİRGEME KURUMU’NDAN GELEN ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ EĞİTİM

Alanında kazandığı tecrübeleri öğrencilerine aktarmaya devam eden Alatekin aynı zamanda Kadın Sığınma Evleri ve Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan gelen öğrencilerine ücretsiz eğitim vermeye devam ediyor.

ÜCRETSİZ EĞİTİMİN YANINDA BURS İMKANI DA SAĞLIYOR

Sosyal sorumluluk konusu en önemli önceliği olan Dr. Ufuk Alatekin, 21 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek "Güzelliğe Değer Katanlar " ödül töreninde elde edilen gelirle Kadın Sığınma Evleleri ve Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan gelen öğrencilerine burs imkanı vermeyi ve bu iyilik harekatını daha büyük kitlelere ulaştırmayı amaçlamakta.

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE