Diş Doktoru Kadın Kendisiyle İlgilenmeyen Kocasını Stajyeri İle Aldattı

Çevresinde oldukça tanınan ünlü İngiliz diş doktoru Lisa Appleton (32), eşinin tüm hayatını futbol ve Liverpool üzerine kurmasına daha fazla dayanamadığını ve son olarak da cinsel ilişki sayılarının azaldığını söyleyip eşini başka biriyle aldattığını itiraf etti.

Diş Doktoru Kadın Kendisiyle İlgilenmeyen Kocasını Stajyeri İle Aldattı

İngiltere'de özel muayenesinde diş doktoru olduğunu söyleyen Lisa Appleton bir itiraf sitesine açıklamalarda bulunarak kendisini kocasını Dany Appleton'ı aldatmaya sevk eden süreci tüm detaylarıyla anlattı.

doktor seks

Diş doktoru kadın, eşinin tüm hayatının futbolla geçtiğini, maç olmayan günlerde arkadaşlarıyla halı sahaya giderek sadece futbola odaklandığını ve bu duruma daha fazla dayanamayarak onu aldatmaya başladığını söyledi.

"KOCAMLA DAHA FAZLA CİNSEL İLİŞKİYE GİRECEĞİMİZİ DÜŞÜNDÜM AMA YANILDIM"

doktor seks ambiyans

"Pandemi döneminde maçlar iptal olunca benimle ilgileneceğini düşündüm ve her şeyin daha iyiye gideceğine dair inancım arttı" diyen Lisa, "Fakat tam tersi oldu. Eşim sürekli internete girerek maçların yeniden oynanıp oynanmayacağını takip etti. Sürekli evde olduğumuz halde cinsel hayatımız da tamamen bozuldu. Bu süreçte daha fazla cinsel ilişkiye gireceğimizi düşünüp mutlu oldum ama aksine azaldı" dedi.

lisa appleton seks

İLK GÜN 15 FARKLI KİŞİDEN MESAJ ALDI

Açıklamalarına devam eden diş doktoru Lisa Appleton, evli olmasına karşın başka bir adamla ilişkisi bulunan bir arkadaşının tavsiyesiyle bir arkadaşlık sitesine üye olduğunu ve üyeliğini açtığı gün 15 farklı kişiden mesaj aldığını belirtti.

doktor seks ihanet lisa appleton

Mesaj atan kişileri inceleyen Sasha, Paul isimli bir adamı tercih ettiğini ve görüşmeye başladıklarını söyledi.

lisa appleton orman ev

Paul'ün ormanda bir adres verdiğini buluşmaya gittiğinde karşısında duran erkeğin yanında çalışan stajyeri olduğunu gördüğünü ve şok geçirdiğini söyleyen Lisa, yine de cinsel açlıktan ilişkiye girdiğini itiraf etti.

"HAFTADA 4 KEZ İLİŞKİ YAŞADIK"

lisa appleton bungalov ev

"Paul de benim gibi evliydi" diyen Sasha, "O da evliliğinden bıkmıştı ve farklı bir seçenek arıyordu.İlk cinsel deneyimden sonra onun yatakta gerçekten iyi olduğunu anladım ve fazlasıyla iyi anlaştık bazen günde bazen de hafta 4 kez cinsel ilişkiye girdik" ifadelerini kullandı.

lisa appleton orman ev seks

lisa appleton ihanet seks

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 00:03

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE