Çılgın Öğretmen Öğrenciyle Seks Yapabilmek İçin Gözünü Kararttı!

ABD'de bir Hristiyan okulunda görev yapan öğretmen aşık olduğu öğrencisiyle seks yapabilmek için gözünü kararttı. Annenin bulunduğu sırada öğrenciyle kanepede seks yaptığını itiraf eden öğretmen görevden uzaklaştırıldı.

Çılgın Öğretmen Öğrenciyle Seks Yapabilmek İçin Gözünü Kararttı!

Florida'da bir Hristiyan okulunda görevli olan öğretmen, aşık olduğu öğrencisiyle ilişki yaşamaya başladı.

kristen o brien

Çocuğun annesiyle arkadaş olarak sürekli evlerine giren öğretmen, bir gece evde bulunduğu sırada yanlarındaki koltukta uyuyakalan anneye aldırış etmeden battaniye altında öğrencisiyle ilişkiye girdiğini itiraf etti.

kristen o brien seks öğrenci

ABD'nin Florida eyaletinde meydana gelen olayda, 31 yaşında ve evli olan Hristiyan okulu öğretmeni Kristen O Brien öğrencilerinden birine karşı romantik duygular beslemeye başladı. Öğretmen, öğrencisiyle yakın olabilmek için genç çocuğun annesi ile arkadaş oldu ve rahat bir şekilde evlerine girmeyi başardı.

DİKKAT ÇEKMEDEN ÖĞRENCİNİN EVİNİ SEKS MEKANI OLARAK KULLANDI

kristen o brien

Haftada birkaç kez öğrencisinin evine giden O'Brien, bu sayede öğrencisiyle evlerinde ilişki yaşamaya başladı. Genç çocuğun annesi oğlunun telefonuna O'Brien'den gelen Instagram mesajını okudu ve durumdan şüphelenmeye başladı. Bunun üzerine neler olduğunu anlamak isteyen anne öğretmeni bir restoranda görüşmeye çağırdı. Öğretmen O'Brien, ilişki yaşadığı öğrencisinin annesine her şeyi itiraf etti.

ANNESİ KANEPEDE UYURKEN ÖĞRENCİSİYLE SEKS YAPTI

O'Brein ilişki yaşadığı çocuğun annesine, "Oğluna karşı duygulara sahip olduğunu ve ona direkt olarak vurulduğunu" söyledi. Evlerine gittiği 6 Eylül gecesinde ise, annenin yanlarındaki kanepede uyuyakaldığında öğrencisiyle battaniyenin altında ilişkiye girdiklerini söyledi. Uyuyakalan anne o gün sabah saatlerinde uyandığında, öğretmenin hala evde olduğunu belirtti.

kristen o brien seks öğrenci

KISKANÇLIK KRİZİNE GİRDİ!

Çocuğu kıskandırmak isteyen O'Brien, öğrencisinin bir fast-food restoranında olduğu sırada kardeşini getirerek sevgilisi gibi göstermeye çalışmış. Evli olan O'Brien'in kocasının da durumdan şüphelendiği öğrenildi. Son zamanlarda oldukça saldırgan olan ve öğrencisinin evine gitmeyi takıntı haline getirmiş olduğunu söyleyen koca başta yaşananlara bir anlam verememiş.

kristen o brien florida

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 00:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER