Bodrum'da vatandaşın isyanını çeken muhabirimize polis müdahalesi

Bodrum'da düzenlenen Halikarnas Granfondo Bisiklet Yarışı nedeniyle ilçede trafik kilitlenme noktasına geldi. Organizasyondan habersiz Bodrum halkı trafikte mahsur kalınca araçlarında isyan etti. Durumu görüntüleyen muhabirimize polis müdahale etti.

Bodrum'da vatandaşın isyanını çeken muhabirimize polis müdahalesi

Bodrum Halikarnas Granfondo Bisiklet Yarışı, Bodrum merkezden başlayıp aynı gün içerisinde OASİS Yaşam Merkezi önünde sona erecek. Organizasyon nedeniyle Bodrum'un ana trafik arterleri kapatıldı. Durumdan habersiz olan Bodrum sakinleri araçlarında mahsur kaldı. Yoğunlaşan tarafikte ilerleyemeyen vatandaşlar havalimanı başta olmak üzere işlerine gidemedi.

MUHABİRİMİZ ENGİNCAN DİLEKLİ'YE POLİS MÜDAHALESİ

Bodrum'da yaşanan trafik keşmekeşini ve vatandaşın isyanını görüntüleyen muhabirimiz Engincan Dilekli, polis engeline takıldı. Muhabirimizin görüntü aldığı sırada başında polis şapkası olmayan bir memur Dilekli'nin neden görüntü aldığını sorup duruma müdahale etti.

Engincan Dilekli yaşananları şu şekilde anlattı:

Sabah işimizi yapmak için araçla yola çıktık ancak trafik belirli bir noktadan sonra kilitlendi. Biz dahil hiçkimse aracıyla yol kat edemedi. Biriken kalabalık sonrasında vatandaş yolun neden kapalı olduğunu sorarak polisle diyaloğa girdi. Ben de yaşanan keşmekeşi ve kilitlenen trafiği görüntüledim. Bu sırada başında resmi şapkası olmayan bir polis memuru görev belgemi ve kimliğimi sordu. Görev belgemi sabah yanıma almayı unuttuğum için polis tarafından bekletildim.

engincan dilekli

Yarış nedeni ile:

 23 Mayıs  Pazar günü  07:00 – 13:30 saatleri arasında,

 Neyzen Tevfik Caddesi

 Kıbrıs Şehitleri Caddesi

 Atatürk Bulvarı

 Cumhuriyet Caddesi

 Atatürk Caddesi

 Dereköy girişi

 Erdemil Caddesi

 Şeyh-ül İslam Ömer Lütfi Caddesi

 İnönü Caddesi

 Bülent Ecevit Caddesi

 Rıza Anter

Kızılağaç Caddesi

Çamlık Küme Evleri

İrmene Küme Evleri

 Kumköy Sokak

 Pınarlıbelen Mumcular yolu Karaharuf Caddesi

 Yalı Çiftlik Caddesi

 Ata Caddesi

 Yavuz Caddesi

 Yalı Çiftlik Bodrum yolu

Cadde ve bulvarlara bağlanan sokak, tali yollar trafiğe kapatılacak.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2021, 10:44

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE