Berat Albayrak'tan İstifa Kararı Sonrası Bir Sürpriz Adım Daha...

Türkiye, Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden Berat Albayrak'ı konuşuyor. Albayrak, istifa kararının "Af talebi kabul edilmiştir" denilerek kabul edilmesinin ardından Instagram hesabını da kapattı

Berat Albayrak'tan İstifa Kararı Sonrası Bir Sürpriz Adım Daha...

İstifası Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kabul edilen eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabının ardından istifa açıklamasını yaptığı Instagram hesabını da kapattı.

BERAT ALBAYRAK'IN İSTİFASININ PERDE ARKASI HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

berat albayrak cumhurbaşkanı erdoğan maduro

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sağlık koşullarını gerekçe göstererek istifa ettiğini duyurdu. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan sonra konuyla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada, "Cumhurbaşkanımız tarafından yapılan değerlendirme sonunda, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın görevden af talebi kabul edilmiştir" denildi.

berat albayrak

INSTAGRAM HESABINI DA KAPATTI

Bu gelişmenin ardından eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifa duyurusunu yaptığı Instagram hesabını kapattığı görüldü.

berat albayrak instagram

Albayrak'ın Twitter hesabını da istifa açıklamasını yaptığı dakikalarda kapatmıştı.

berat albayrak twitter

berat albayrak recep tayyip erdoğan naci ağbal

ALBAYRAK İSTİFA AÇIKLAMASINI İNSTAGRAM'DAN YAPMIŞTI

Bakan Albayrak'ın Instagram hesabından geçtiğimiz Pazar günü istifa ettiğine yönelik paylaşım yapılmıştı. Albayrak'ın paylaşımında "Yaklaşık beş yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevime sağlık sorunlarım nedeniyle artık devam edememe kararı aldım. Bundan sonraki süreçte artık zamanımı uzun yıllardır zorunluluktan ötürü ihmal ettiğim ve bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen annem, babam, eşim ve çocuklarıma ayıracağım" ifadeleri kullanıldı. Bu istifa paylaşımı sonrası İletişim Başkanlığı, Berat Albayrak'ın istifasının Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından "Af talebi kabul edildi" ifadeleriyle onaylandığı duyuruldu.

berat albayrak af talebi açıklama beştepe

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2020, 00:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER