Başkan Halil Öztürk Yasak Aşk Mesajları Deşifre Olunca Bakın Ne Yapmış?

Türkiye'de son dönemin en bomba yasak aşk haberi Antalya'nın Elmalı ilçesinden geldi. Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ile makam şoförü Ahmet Tilki'nin karısı Sümeyra Tilki arasında geçen yasak aşkın detayları gün geçtikçe ortaya çıkmaya başladı. İddialara göre; Halil Öztürk, Sümeyra Tilki'ye attığı mesajlar koca Ahmet Tilki tarafından fark edilince durumu açıklayıp Ahmet Tilki'yi "Ben sana yamuk yapmam!" diyerek ikna etmeye çalışmış.

Başkan Halil Öztürk Yasak Aşk Mesajları Deşifre Olunca Bakın Ne Yapmış?

Türkiye'de son dönemin en bomba yasak aşk haberi Antalya'nın Elmalı ilçesinden geldi. Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ile makam şoförü Ahmet Tilki'nin karısı Sümeyra Tilki arasında geçen yasak aşkın detayları gün geçtikçe ortaya çıkmaya başladı.

halil öztürk

İddialara göre; Halil Öztürk, Sümeyra Tilki'ye attığı mesajlar koca Ahmet Tilki tarafından fark edilince durumu açıklayıp Ahmet Tilki'yi "Ben sana yamuk yapmam!" diyerek ikna etmeye çalışmış.

elmalı belediyesi twitter sümeyra tilki ahmet tilki nikah mesaj

İYİ Partili Antalya'nın Elmalı İlçesi Belediye Başkanı Halil Öztürk'ün nikahını kıydığı Ahmet Tilki'nin eşi Sümeyra Tilki ile yasak aşk yaşadığı yönünde ortaya atılan iddiaların yankıları devam ediyor. İkiliye ait olduğu öne sürülen Whatsapp yazışmalarından birinde Başkan Öztürk'ün aynı zamanda makam şoförlüğünü de yapan Ahmet Tilki'yi "Ben sana yamuk yapmam" diyerek ikna etmeye çalışması dikkat çekti.

BAŞKAN HALİL ÖZTÜRK İDDİALARI REDDETTİ

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ile şoförü Ahmet Tilki arasındaki itiraf gibi Whatsapp yazışmaları ifşa oldu. Konuyla ilgili iddiaları kesin bir dille reddeden Öztürk, hukuki yollara başvuracağını belirtti.

elmalı belediye başkanı halil öztürk

"İNSAN AYNI YERDE EKMEK YEDİĞİ ADAMA BUNU YAPMAZ"

Her gün yeni bir detayın ortaya çıktığı yasak aşk skandalıyla ilgili Whatsapp yazışmaları da dikkat çekiyor. Yayınlanan bir Whatsapp mesajında Ahmet Tilki olayı öğrendikten sonra Başkan Öztürk'e "İnsan aynı yerde ekmek yediği adama bunu yapmaz" şeklinde mesaj atıyor. Öztürk'ün de bu mesaja "Ben sana yamuk yapmam" diyerek karşılık veriyor.

ahmet tilki sümeyra tilki

"O YANLIŞ BİR ŞEY YAPSA SENİN UYARMAN LAZIM"

Halil Öztürk: Tamam sana her şeyi anlatayım ama senin sandığın gibi bir şey yok.

Ahmet Tilki: Anlat yüz yüze konuşalım.

Halil Öztürk: Mesajları son ana kadar sen atıyorsun diye attım. Konuşacağız.

Ahmet Tilki Telefonla konuşmalar var bir sürü. O yanlış bir şey yapsa senin uyarman lazım. Nikahımızı kıydın düğünümüzü.

halil öztürk sümeyra tilki nikah

Halil Öztürk: Bak ben sana yamuk yapmam, hele sana.

Ahmet Tilki: İnsan aynı yerde ekmeğini yediği adama bunu yapmaz. Ben bunu sana yapsam öldürürsün. Bu namus işi.

Ahmet Tilki: Gelince 5 dakika görüşelim. Gerçekleri sana teslim edeceğim başkan.

sümeyra tilki ahmet tilki

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 19:42

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
M.ali
M.ali - 11 ay Önce

Zinanin ismi yasak aşkmı olmuş