Babasının ve Amcasını İntikamını 8 Yıl Aradan Sonra Ölümle Aldı!

2012 senesinde babasını ve amcasını öldüren kişiden 8 sene sonra intikam aldı... İşte bütün detaylar...

Babasının ve Amcasını İntikamını 8 Yıl Aradan Sonra Ölümle Aldı!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 8 sene önce Ersin Aydoğan isimli kişi, Atakan Keleş ve Atalay Keleş isimli iki kardeşi silahlı saldırı ile öldürmüştü. Bu olayın üzerinden tam 8 sene geçmiş ve üstü kapanmışken Ersin Aydoğan’ın öldürüldüğü haberi çıktı. Sonradan yapılan araştırma ve incelemeler gösteriyor ki Ersin Aydoğan’ı öldüren kişi, Atakan Keleş’in oğlu Devrim Keleş isimli kişidir. Yani olayın bir kan davası haline geldiği ve işlenen cinayetin 8 sene sonunda alınan bir intikam olduğu anlaşılmıştır.

   Olay tam olarak saat 16.00 sularında ilçe sahilinde bulunan gezi yolunda meydana gelmiş ve iddialara göre Atakan Keleş’in oğlu Devrim Keleş ve Devrim’in babasını ve amcasını öldüren Ersin Aydoğan bu sahil yolunda karşılaşmış. Hal böyle olunca Devrim Keleş, üzerinde bulunan silahı çıkararak babasının ve amcasının katili olan Ersin Aydoğan’a iki el ateş etmiş. Ersin Aydoğan olay yerinde direkt can vermiş, ekipler olay yerine gelene kadar da Devrim Keleş olay yerinden kaçmış. Ancak kaçış sadece elli metre uzaklıktaki park girişine kadar olmuştur. Aydoğan’ın cesedi morga kaldırılırken Devrim Keleş, göz altına alınmış.

Ersin Aydoğan İznine Çıkmış!

    Ersin Aydoğan, 2012 senesinde bu cinayet nedeniyle hapse girmiş ve 22 yıl 1 ay hapis cezasına mahkum bırakılmıştır. 8 yıl kadar ceza evinde kalan Ersin Aydoğan, bir süreliğine izne çıkmış ve bu süreçte Devrim Keleş tarafından öldürülmüştür.

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE