Babasının Cep Telefonunda Çıplak Fotoğraflarını Gören Kız İntihara Kalkıştı

İngiltere'de yaşayan 19 yaşındaki Lauren Brightwood, üvey babasının cep telefonunda kendisine ait banyoda çekilmiş fotoğraflarını görünce hayatı alt üst oldu. Olaydan sonra psikolojisi bozulan genç kız, intihara kalkıştı.

Babasının Cep Telefonunda Çıplak Fotoğraflarını Gören Kız İntihara Kalkıştı

Lauren Brightwood, duş aldığı sırada cam banyo panelinin üstünde bir cep telefonu olduğunu fark edince hayatının şokunu yaşadı.

lauren brightwood

Dikkatli bakınca telefonun 35 yaşındaki üvey babaThomas Craig Lewis'e ait olduğunu gören genç kız, içeride oturmakta olan annesine mesaj atıp banyoya gelmesini; ama üvey babasına bir şey anlatmamasını söyledi. Genç kız, annesi banyoya gelince üvey babasının telefonunu gösterdi. Anne hemen durumu polise bildirdi.

lauren brightwood

LAUREN'İ 13 YAŞINDAN BERİ GİZLİCE İZLİYORMUŞ

Gözaltına alınan adam, üvey kızını 13 yaşından beri gizli bir şekilde banyo ve yatak odasında kaydettiğini kabul etti.

Lauren'in annesi ve üvey babası kendisi dört yaşındayken evlenmişlerdi.

lauren brightwood tom craig lewis

BABANIN SOYADLARINI KÜTÜKLERİNDEN SİLDİRDİLER

Üvey babasının kendisini dikizlediğini öğrendikten sonra büyük bir travma yaşadığını ve intihara teşebbüs ettiğini söyleyen Lauren, annesi ile beraber üvey babasının soy ismini kullandıklarını, olayın ortaya çıktığı 2018 yılından bu yana mahkeme kararı ile soy isimlerini değiştirdiklerini söyledi.

lauren brightwood taciz Thomas Craig Lewis

Mahkeme tüm suçlarını itiraf eden üvey baba hakkındaki kararını 16 Ekim'de verecek.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2020, 23:43

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE