Ankara'da ağır ceza hakiminin ani ölümü duyanları şoke etti

Ankara 9. Ağır Ceza Mahkemesi üyesi hakim 54 yaşındaki Buket Demirel, Ankara'nın Yenimahalle ilçesi Batıkent mahallesindeki evinde ölü bulundu.

Ankara'da ağır ceza hakiminin ani ölümü duyanları şoke etti

Ankara 9. Ağır Ceza Mahkemesi üyesi hakim Buket Demirel evinde ölü bulunması aile fertleri ve yargı camiasında derin üzüntü yarattı.

Buket Demirel'in evinde inceleme yapan ekipler ve nöbetçi savcının ilk çalışmasının ardından Demirel’ in cenazesi Adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre Demirel şeker ve tansiyon hastasıydı, böbrek rahatsızlığı nedeniyle diyaliz tedavisi de görüyordu.

buket demirel ankara

Yapılan otopsi sonucu hazırlanan adli tıp raporunda da ölüm sebebinin böbrek yetmezliği olduğu belirtildi .

HATAY REYHANLI BOMBALAMASI DAVASINA BAKIYORDU

Hatay Reyhanlı'daki bombalı saldırının Ankara'da görülen duruşmasında ifadeler nedeniyle mahkeme başkanının gözlerinin dolması üzerine, gözyaşlarını eliyle silmesiyle gündeme gelen Demirel'in kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için cenazesi Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE