Ali Ağaoğlu'ndan Invictus Port Alaçatı Projesine Sürpriz Ziyaret

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, İzmir'de hayata geçecek olan Invictus Port Alaçatı projesini ziyaret etti. Ağaoğlu, kahve molası için İnvictus İnşaat’ın sahibi Üzeyir Adıgüzel ile satış ofisine geçti. Başarılı işadamı Ali Ağaoğlu, önce başarılarından dolayı Üzeyir Adıgüzel’i kutladı, daha sonra sektör ile ilgili bilgi ve birikimlerini genç girişimciye aktardı. 

Ali Ağaoğlu'ndan Invictus Port Alaçatı Projesine Sürpriz Ziyaret

İnşaat sektörünün önde gelen isimlerinden ünlü işadamı Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, İnvictus İnşaat’ın sahibi Üzeyir Adıgüzel’i ziyaret etti.

ali ağaoğlu

İki günlüğüne İzmir’e iş görüşmesine giden Ağaoğlu, Invictus Port Alaçatı projesini gezdikten sonra, kahve molası için Üzeyir Adıgüzel ile birlikte satış ofisine geçti.

üzeyir adıgüzel

ÜZEYİR ADIGÜZEL'İ KUTLADI

Invictus Port Alaçatı projesinin detaylarını almak için Üzeyir Adıgüzel ile bir araya gelen ünlü iş insanı Ali Ağaoğlu, önce başarılarından dolayı Üzeyir Adıgüzel’i kutladı, daha sonra sektör ile ilgili bilgi ve birikimlerini genç girişimciye aktardı. ali aoağoğlu

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 15:33

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE