Ahmet Çalık'ın hayatını kaybettiği trafik kazasının kamera görüntüleri

SporSüper Lig ekiplerinden Konyaspor forması giyen Milli futbolcu Ahmet Çalık, bugün Ankara'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Ölümüyle futbol camiasını yıkan Çalık'ın yaşamını yitirdiği kazanın görüntüleri ortaya çıktı. Güvenlik kameralarına anbean yansıyan kaza sırasında Çalık'ın kullandığı aracın aşırı süratli olduğu ve bir tırı solladıktan sonra şarampole yuvarlandığı görülüyor. Öte yandan olay yerinde yapılan incelemelerde aracın yaklaşık 135 metre sürüklendiği bildirildi.

Ahmet Çalık'ın hayatını kaybettiği trafik kazasının kamera görüntüleri

Futbol camiası bu sabah Ankara'dan gelen acı haberle sarsıldı. Geçtiğimiz yıl Galatasaray'dan Konyaspor'a transfer olan Milli futbolcu Ahmet Çalık geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Ahmet Çalık'ın hayatını kaybettiği trafik kazasının kamera görüntüleri

KAZA ANI KAMERALARA YANSIDI!

Türk futbolunu yasa boğan kazanın görüntüleri de ortaya çıktı. Güvenlik kameralarına anbean yansıyan trafik kazası öncesinde Ahmet Çalık'ın kullandığı aracın aşırı süratli olduğu ve bir tırı solladıktan sonra şarampole yuvarlandığı görülüyor.

Öte yandan kazayı görüp olay yerine koşan vatandaşların iddiası gündem yarattı. Olay yerine yardıma giden kişiler, araç içerisinde başka kimsenin olup olmadığını kontrol ettiklerinde Çalık'ın emniyet kemeri kullanmadığını ve ikaz sesini kapatmak için de emniyet kemerini kesip tokasını taktığı iddiasında bulundu.

Ahmet çalık kaza yaptığı araba

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2022, 15:59

Selçuk Uzun

YORUM EKLE