Adnan Oktar 'Cinsel Gücü Bitik' İddiasına 69 Bin Liralık Prezervatifi Örnek Gösterdi

Adnan Oktar suç örgütü ile ilgili yapılan operasyon sonucu gözaltına alınıp tutuklanan sanıklar Silivri Ceza İnfaz Kurumlarında yapılan duruşmada hakim karşısına çıktı. Mahkeme başkanı Mehmet Galip Perk, Adnan Oktar'a mali ve cinsel gücü ile ilgili sorular sordu. Oktar sorulara ilginç cevaplar verdi

Adnan Oktar 'Cinsel Gücü Bitik' İddiasına 69 Bin Liralık Prezervatifi Örnek Gösterdi

Adnan Oktar ve grubuna yönelik 76'sı tutuklu 226 sanık hakkında açılan davaya devam edildi.

adnan oktar kedi kızlar

 İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi'nin Silivri Ceza İnfaz Kurumları'nın karşısında bulunan duruşma salonunda görülen davaya Adnan Oktar, Oktar BabunaTarkan YavaşAyşegül Hüma Babuna da aralarında bulunduğu tutuklu sanıklar ile bazı tutuksuz sanıklar katıldı. Bugünkü duruşmada Adnan Oktar'ın ek iddianame ve şikayetçilerin beyanlarına karşı savunması alındı.

MAHKEME BAŞKANI "69 BİN LİRALIK PREZERVATİFLERİ" SORDU

Adnan Oktar ve grubuna yönelik açılan davanın duruşmasına devam edildi. Evinde bulunan 69 bin liralık prezervatif ve doğum kontrol haplarıyla ilgili açıklamada bulunan Oktar, topu 'Kedicik'lere atarak "Genç çocuklar, kadın arkadaşlar var. Onlar kullanıyordur" dedi.

adnan oktar kedicikler

Adnan Oktar ve grubunda bulunan üyeler hakkında açılan davaya devam edildi. Adnan Oktar davada hazır bulunurken, hakkındaki ek iddianame ve şikayetçilerin beyanlarına karşı savunması alındı. Mahkemenin en dikkat çeken yerlerinden biri, Adnan Oktar'ın evinde bulunan 69 bin liralık prezervatif ve doğum kontrol haplarının sorulduğu an oldu. 

GENÇ ÇOCUK, KADIN ARKADAŞLAR KULLANIYORDUR"

Mahkeme heyetinin prezervatif ve doğum kontrol haplarıyla ilgili sorusunu cevaplayan Oktar, "Kadın doğum hapı cilt bozuklukları ve adet düzensizlikleri için de kullanılıyor. Prezervatif o kadar miktarda sanmıyorum. Genç çocuklar, kadın arkadaşlar var. Onlar kullanıyordur" ifadelerini kullandı. Bu durum ise "Adnan Oktar topu kediciklere attı" şeklinde yorumlandı.

adnan oktar a9 televizyonu

"VALLAHİ BİLLAHİ MEHDİLİK İDDİAM YOK"

Mehdi olup olmadığı sorulan Oktar, "Alimlerden, hocalardan bir çoğu benim 'Mehdi' olduğumu söylüyor. Ama bu bir iltifat. Ben Allahın aciz bir kuluyum. Mehdiyi hepimiz bekliyoruz. Müslüman alemi için bir umut kaynağıdır. Ben seyidim, peygamber soyundan geliyorum. Genetik benzerlikler oluyor, benimde sırtımda ben var. Ben seçilmiş değilim. Hiçbir zaman, vallahi, billahi Mehdilik iddiam yok" dedi. 

adnan oktar lüks hayat

Mahkeme Başkanı Mehmet Galip Perk, Adnan Oktar'a, "Aylık gelirinin 3 bin TL olduğunu söylüyorsun. İnce çizgili altın iplik kullanılmış elbiselerin, ahtapottan ayakkabılarının, yılan derisinden ayakkabılarının söylüyorsunuz. Şatafatlı lüks bir hayat sürdüğünüzü söylemişsiniz. Land Rover, Porsche arabalar. 3 bin TL aylık gelirle bunları nasıl yaptınız" diye sordu. Adnan Oktar, "Yılan derili ayakkabı, altın iplikli ceketlere ilişkin söylemim şaka. Benim oradaki üslubumdan belli şaka yaptığım. Altın iplik falan... zaten böyle söylenmez. Ne param var ne arabam. Malım mülküm yok. Dragos'taki evin kirasını ben ödemiyorum. Arkadaşım ödüyor. Pahalı ama. Normal bir yer değil. Taktığım 300 bin TL'lik saat bana ait değil, arkadaşıma ait" dedi.

SAATİN KİME AİT OLDUĞUNU HATIRLAMADI

Bunu üzerine Başkan Perk, "300 bin TL'lik saat hangi arkadaşına ait" şeklinde bir soru yöneltti. Adnan Oktar, "Hatırlamıyorum, bir kaç kere el değiştirdi" diye yanıtladı. Başkan Perk, "Yayınlarda taktığın 300 bin liralık saatin kime ait olduğunu bilmiyor musun?" diye sordu. Oktar, "Galiba Seçim Köse'ye ait. Arabalar da arkadaşlarıma ait" diye yanıtladı. Yatak odasındaki Fars-Osmanlı karışımı tablolar sorulan Oktar, tabloların da arkadaşlarına ait olduğunu söyledi. Başkan Perk, "Hep arkadaşlarıma ait diyorsun" dedi. Oktar da, "Elbiseler bana ait" yanıtını verdi.

adnan oktar polis

"KADINLARA KARŞI KALBİMDE COŞKUN BİR SEVGİ VAR"

Başkan Perk'in, "Turnikeden geçirilip sonra sizinle evlendirilen bayanlar olduğuna ilişkin beyanlar var. Bir yayında da çok eşliliği savunan beyanlarınız var. Bununla ilgili ne diyeceksiniz" diye sorduğu Adnan Oktar, "Kalbimde coşkun bir sevgi var kadınlara ilişkin. Sevgi insanların bir vasfıdır, Müslüman'ın vasfıdır. Her şey sevgi içindir. Şu mahkeme de sevgi içindir" sözleri ile yanıtladı. 

"CİNSEL GÜCÜM ÇOK YERİNDE"

adnan oktar davası kedicikler

Bel fıtığı olduğu için normal şekilde cinsel ilişki yaşayamadığına bu nedenle kadınları elle taciz ettiğine ilişkin iddianın sorulduğu Oktar, "Yalan söylüyorlar. Cinsel gücüm çok yerinde. Olağanüstü bir güce sahibim. Cinsel ilişkiye engel bir halim yok" şeklinde konuştu.

"AKLIMIN, BAŞIMIN YERİNDE OLDUĞU BELLİ"

Oktar, Başkan Perk'in, "Akıl sağlığınız yönünden mahkemeden bir talebiniz var mı?" sorusu üzerine, "Hayır. Gayet akıllıyım. Aklımın, başımın yerinde olduğu belli zaten" dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2020, 19:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER