17 yaşındaki Dilek'in acı hikayesi! Kan donduran olay!

Didem Arslan'la Vazgeçme programında tüm Türkiye'yi derinden etkileyen bir olay yaşandı. Yaklaşık 12 yaşından beri ailesi tarafından satılan Dilek neredeyse tüm köyün istismarına uğramış. Yanında 38 yaşındaki eşiyle beraber gelen Dilek'in anlattıkları tüyler ürpertti.

17 yaşındaki Dilek'in acı hikayesi! Kan donduran olay!

Didem Arslan Yılmaz'la VAZGEÇME programına başvuran Dilek'in hikayesi Türkiye'yi hayrete düşürdü. Ailesi tarafından mağdur edilen Dilek, evlendikten sonra kurtulacağını sandı ancak yanıldı. Dilek'in inanılmaz hikayesi ve başına gelenler ekran başındaki herkesi şoke etti.  

İSTİSMAR EDİLMİŞ!

12 yaşından bu yana madde bağımlısı ailesi tarafından tüm köye, genç yaşlı demeden herkese para karşılığı pazarlandığını anlatan Dilek program boyunca göz yaşlarını tutamadı. Dilek, evlenip bu zulümden kurtulacağını sandığını ancak her şeyin evlendikten sonra daha da karmaşıklaştığını ifade etti.

17 YAŞINDAKİ DİLEK'İN SARSICI HİKAYESİ

Dilek Albayrak'ın itirafları izleyicinin yüreğini yaktı. 12 yaşından beri ailesi tarafından cinsel istismara uğradığını ve para karşılığında cinsel ilişkiye zorlandığını iddia edilen Dilek Albayrak, programa eşi Bahattin Albayrak ile katıldı. Dilek, Didem Arslan Yılmaz'a 'Beni de kardeşimi de onların (ailemin) elinden kurtarın' diye haykırdı!

Dilek ve eşi Bahattin, korkunç ailenin Dilek'i zaman zaman inşaat malzemesi için, zaman zaman ise bir kilo balık için bile sattığını öne sürünce başta Didem Arslan Yılmaz olmak üzere tüm stüdyo şoke oldu!

Evlenene kadar ailesiyle birlikte Gaziantep'in Burç beldesi, Gürpınar köyünde yaşayan Dilek Albayrak, 12 yaşından beri ailesi tarafından istismara uğradığını ve uğratıldığını anlattı. Ailesi tarafından mağdur edilen Dilek, evlendikten sonra kurtulacağını sandı ancak yanıldı.

"KAYINVALİDEM BANA AŞIKTI"

Dilek'in kocası Bahattin'in "Kayınvalidem bana aşıktı, kurduğu tuzağı öğrenmek için kayınvalideme aşkımı ilan ettim." ifadelerini kullanmasıyla birlikte stüdyo karıştı. Kayınvalidesi tarafından uyku ilacıyla uyutulan damat, yaşananlarla ilgili kayınvalidesine ateş püskürdü.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2021, 11:55

Batuhan Kaplankara


İletişim Hesapları
YORUM EKLE