14 Yaşındaki Kızını İngiliz Anahtarı ile Dövdü! Sebebi Ağızları Açık Bıraktı!

Tekirdağ'da 14 yaşındaki kızını İngiliz anahtarı ile döven adamın kızını dövme sebebi ağızları açık bıraktı! İnsanlık nereye gidiyor?

14 Yaşındaki Kızını İngiliz Anahtarı ile Dövdü! Sebebi Ağızları Açık Bıraktı!

   Tekirdağ Çorlu’da 42 yaşındaki baba, 14 yaşındaki kızına telefonunun şifresini sordu ancak kızı şifresini söylemek istemedi. Şifreyi söylemeyince de 14 yaşında olan kızını İngiliz anahtarı ile dövdü. Aldığı darbeler sonucunda vücudunun her yerinde morluk oluşan çocuk, annesi ile birlikte babasını şikayet etti ve babayı göz altına aldılar.

14 Yaşındaki Kızını İngiliz Anahtarı ile Dövdü! Dövme Sebebi Ağızları Açık Bıraktı!

İddialara göre A.S. adında 14 yaşındaki kız, 4 sene önce annesi ile boşanan babası D.S.’nin Reşadiye Mahallesi’ndeki evinde yaşamaya başladı. D.S., cep telefonuyla sürekli birileriyle mesajlaştığı gerekçesiyle kızının telefonunu elinden aldı ve şifresini söylemesini istedi. Ancak kızı şifreyi söylemedi. Gece yarısı yaşanan bu olayda, baba, kızına önce tokat attı sonra da kızını evinde bulunan İngiliz anahtarı ile dövdü.

Gözaltına Alındı

   Aldığı darbeler sonucunda vücudunda morluklar oluşan A.S, annesi F.K’yi aradı ve annesine tüm durumu anlatarak ondan yardım istedi. Anne, eve geldi ve kızının durumunu görünce direkt polise giderek eşinden şikayetçi oldu. Çorlu’da bir kafede garson olarak çalışan baba, bu sabah evinden göz altına alındı. Çocuk Büroyya götürülen kız da babasından şikayetçi olduğunu söyleyerek annesinin evine gitti.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2020, 08:52

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE