13 Yaşındaki Çocuğu İşyerinde Taciz Ettiği Anlaşılan Adamı Esnaf Yakaladı

Antalya'da 13 yaşındaki bir erkek çocuğunun 55 yaşındaki adam tarafından taciz edildiğini öğrenen esnaf olaya polis müdahil olmadan devreye girdi. Adamın işyerinde çocuğu istismar ettiğinin fark edilmesi üzerine güvenlik kameraları izlendi. Suçun sabit olduğu anlaşılınca durum polise havale edilip zanlı yargıya teslim edildi.

13 Yaşındaki Çocuğu İşyerinde Taciz Ettiği Anlaşılan Adamı Esnaf Yakaladı

Antalya'da bir iş yerinde H.G. (13) adlı erkek çocuğunu istismar ettiği öne sürülen E.K. (55), esnaf tarafından yakalanıp, polise teslim edildi. E.K., gözaltına alındı.

antalya erkek çocuk taciz

Olay, Muratpaşa ilçesi Cumhuriyet Mahallesi 675 Sokak'ta bulunan bir iş yerinde meydana geldi.

Şüphe üzerine güvenlik kamerasını izleyen iş yeri sahibi, E.K.'nin, H.G. adlı erkek çocuğunu istismar ettiğini gördü. Aynı anda iş yerine gelen E.K., çalışanlar tarafından yakalandı.

"BU TİP İNSANLAR YAŞADIĞI MÜDDETÇE İNSANLARA RAHAT YOK"

İhbar üzerine gelen polis, E.K.'yi gözaltına aldı. Esnafın tepki göstermesi üzerine şüpheli, hızla ekip otosuna bindirilerek, emniyete götürüldü. Aynı sokakta iş yeri olan ve olayın şokunu yaşayan Ahmet Dağ, "Çocukları istismar eden birisi var' deyince koşup, geldik. Esnaf olarak müdahale ettik. Kamera kayıtları var. Çocuğu istismar ediyor. Uygun olmayan şeyler yapmış. Polisi aradım. Hepimizin çoluk çocuğu var. Bu tip insanlar yeryüzünde yaşadığı müddetçe, insanlara rahat yok" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 15:24

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE