FOX TV’nin entrika dolu dizisi Yasak Elma’da Yıldız karakterine hayat veren oyuncu Eda Ece, meslektaşları Gülse Birsel ve Gupse Özay’ın izinden gidiyor.

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece en büyük hayalini gerçekleştiriyor

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; En büyük hayali kendi yazdığı komedi dizisiyle ekranlarda olmak isteyen güzel oyuncu yıllar önce Londra’dayken bir komedi dizisi yazmaya başlamış ancak uzun soluklu dizi projesi nedeniyle buna ara vermek zorunda kalmıştı. Eda Ece’nin, Yasak Elma’nın sezon finali yapmasıyla birlikte ara verdiği senaryo yazımına yeniden başladığı öğrenildi.

Farah Zeynep Abdullah, Kızılcık Şerbeti'nden para aldı mı? Yapım şirketinden açıklama geldi! Farah Zeynep Abdullah, Kızılcık Şerbeti'nden para aldı mı? Yapım şirketinden açıklama geldi!

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece en büyük hayalini gerçekleştiriyor

Yazdığı komedi senaryosunu yapımcı Fatih Aksoy ve yönetmen Neslihan Yeşilyurt’a gösteren güzel oyuncu, onay aldı ve tatil sonrası yeni dizisinin çalışmalarına başlayacak.

HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK
Senaryo yazmayı çok seven Ece, yazdıklarının çevresi tarafından beğenilmesinden ötürü çok mutlu. Ancak ekran önünden tamamen kamera arkasına geçmeyi ise şimdilik düşünmüyor. Öncelikle “oyuncu” olduğunu da her fırsatta vurguluyor.

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece en büyük hayalini gerçekleştiriyor