Eda Ece ve Şevval Sam'ın başrolünde yer aldığı Yasak Elma dizisinde Kumru karakterine hayat veren Biran Damla Yılmaz, başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekti. Kariyer basamaklarını hızla tırmanan Biran Damla Yılmaz, sürpriz projesi ile heyecanlandırdı.

Yasak Elma'nın Kumru'su Biran Damla Yılmaz'dan sürpriz proje!

27 yıllık evlilik sona erdi! Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ el ele verip boşandı... 27 yıllık evlilik sona erdi! Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ el ele verip boşandı...

PRESTİJ MESELESİ KADROSUNDA

Yılmaz eylül ayında Yasak Elma'nın dışında bir de filmde oynayacak. Güzel oyuncu Mahsun Kırmızıgül'ün yöneteceği "Prestij Meselesi" filminin başrol oyuncularından biri olacak. Kırmızıgül'ün yazıp yöneteceği filmde efsane müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu'nun Prestij Müzik'i kurup Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz ve Haluk Levent'i bir araya getirme hikâyesi sarsıcı bir dille ele alınacak. 1991 ile 1993 yılları arasında geçen film ses getirecek bir oyuncu kadrosuyla vizyona girecek. 2023 yılında sinema salonlarına büyük hareket getirmesi planlanan filmin devamı da çekilecek.