Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un haberine göre; Kovid-19'a yakalanan Hayri Yazıcı, tedbir amaçlı hastaneye yatmış ama iyileşeceğine kötüleşerek üç ay yoğun bakımda kalmıştı. Aylar sonra hastanenin "Artık ümit yok" demesi üzerine kızı Bahar Şer, bir umut deyip başka hastaneye götürmüştü. Neyse ki Hayri Bey, orada şifa bulup evine döndü ama hâlâ eski sağlığına kavuşamadı.

Yanlış Koronavirüs tedavisi uygulanan ve uzun süre komada kalan Hayri Yazıcı'nın hukuk süreci başlıyor!

Ünlü prodüktör Amerika yolcusu! Ünlü prodüktör Amerika yolcusu!

Bahar Yazıcı da babasına bunları yaşatan hastaneye dava açmıştı. İşte o dava bugün başlıyor. Hastane direktörü, eczane sahibi ve eczanenin yardımcısı, sahte koronavirüs ilacı vererek Hayri Yazıcı'nın entübe olmasına neden olmaktan yargılanacak. Bahar Yazıcı, "Bizim gibi başkaları da zarar görmesin diye dava açtık, yoksa başka bir derdimiz yok" dedi. Umarım dava fazla uzamaz ve adalet yerini bulur.

DAĞIN POPÜLER MEKANI AÇILIYOR

Uludağ'da kar yağmadığı için geciken sezon nihayet açıldı. Yeme-içme ve eğlence sektörünün başarılı isimlerinden Ali Ünal ile kardeşi Erkan Ünal da, geçen yıl Ali Ağaoğlu'nun Mandıra bölgesinde açtığı otelinin altında hizmete soktukları mekanlarını bu hafta sonu açıyor.

Yanlış Koronavirüs tedavisi uygulanan ve uzun süre komada kalan Hayri Yazıcı'nın hukuk süreci başlıyor!