Bodrum Yalıkavak'ta bulunan bir beach'te görüntülenen Deniz Bulutsuz ve Hande Ünal-İsmail Ege Şaşmaz çifti, deniz ve güneşin tadını çıkardı. 

deniz bulutsuz ismail ege şaşmaz hande ünal

Denize kumsaldan girmeyi tercih eden Deniz Bulutsuz’u, oyuncu arkadaşı İsmail Ege Şaşmaz plajın iskelesine çağırdı. Bunun üzerine Bulutsuz, soluğu aşıkların yanında aldı. Mekanın iskelesinde kısa süre spor yapan 29 yaşındaki sosyal medya uzmanı, daha sonra kendisini serin sulara bıraktı. 

HANDE ÜNAL SEVGİLİSİ İSMAİL EGE ŞAŞMAZ'IN DİZİNE YATTI

İsmail Ege Şaşmaz ile sevgilisi Hande Ünal iskeleden suya girip, mekanın açıklarında  sabitlenmiş iskeleye çıkıp romantik dakikalar yaşadı. İskelede 27 yaşındaki oyuncunun dizine yatan Hande Ünal’ın bu halleri objektiflere böyle yansıdı.

Aleyna Tilki sosyal medyada eleştirilerin hedefi oldu! Annesi Havva Öztel'den cevap gecikmedi! Aleyna Tilki sosyal medyada eleştirilerin hedefi oldu! Annesi Havva Öztel'den cevap gecikmedi!

hande ünal ismail ege şaşmaz

Deniz içerisinde görüntülendiği fark eden Bulutsuz'un, arkadaşlarına seslenip havlu istemesi dikkat çekti. Denizin içerisinde beline havlu saran Deniz Bulutsuz, koşar adım şezlonguna geçti.

deniz bulutsuz havlu

Sosyal medya uzmanı düzgün fiziğiyle dikkat çekti. İsmail Ege Şaşmaz ise sevgilisi Hande Ünsal ile merdivenlerden çıkarak rahat tavır sergiledi.

deniz bulutsuz bodrum

Birlikte tatile çıkan Deniz Bulutsuz ve Hande Ünal-İsmail Ege Şaşmaz çifti, Bodrum'da güzel havanın keyfini doyasıya yaşarken, bol bol denize girip serinlediler.

deniz bulutsuz bodrum

Olaylı şekilde ayrılan ve şiddet iddiasıyla mahkemelik olan Deniz Bulutsuz ile oyuncu Ozan Güven arasındaki dava devam ediyor.

hande ünal ismail ege şaşmazhande ünal ismail ege şaşmaz