Zalim İstanbul'da Üzen Ayrılık! Sağlık Sorunları Nedeniyle...

Usta oyuncu Fikret Kuşkan, koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen Zalim İstanbul’un yeniden başlayan çekimlerine dönemeyeceğini ve kadrodan ayrıldığını duyurdu.

Zalim İstanbul'da Üzen Ayrılık! Sağlık Sorunları Nedeniyle...

Koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerine ara verilen Kanal D’nin sevilen dizisi Zalim İstanbul’da flaş bir ayrılık yaşandı. Çekimlerin yeniden başlaması sonrası dizide Agah karakterine hayat veren Fikret Kuşkan, kronik rahatsızlığı nedeniyle dizinin kadrosunda yer alamayacağını açıkladı.

Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Berker Güven, İdris Nebi Taşkın, Bahar Şahin, Sera Kutlubey ve Simay Barlas gibi oyuncuların rol aldığı Zalim İstanbul’un çekimlerine pandemi nedeniyle ara verilmişti.

Cumhuriyet'in haberine göre oyuncu Fikret Kuşkan, bayram sonrası yarım kalan çekimlerin başladığı dizi setine sağlık sorunları nedeniyle gidemeyeceğini duyurdu.

Konuyla ilgili InstaStory’den açıklama yapan usta oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

"Covid19 salgını yüzünden yaşadığımız zorlu pandemi sürecinde, hayati riskli gruba girmeme neden olan kronik hastalıklarım sebebiyle, üzülerek söylüyorum ki çok sevdiğim ve 36 bölüm boyunca Agah karakterine hayat verdiğim Zalim İstanbul projesine maalesef devam edemeyeceğim.”

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2020, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER