Yok böyle bir rezillik! Ünlü yıldız erkek arkadaşına öyle bir şey teklif etti ki..

Amerikan şov yıldızı Kardashian ailesinin genç ve zengin üyesi Kylie Jenner, eski erkek arkadaşı Travis Scott'a iddiaya göre yeniden döndü. Gelen bilgilere göre bu dönüş için tek şart, aynı anda başkalarıyla da ilişki yaşamak!..

Yok böyle bir rezillik! Ünlü yıldız erkek arkadaşına öyle bir şey teklif etti ki..

Forbes dergisinin dünyanın en zengin geç kadınları arasında gösterdiği Kylie Jenner, görünüşe göre ahlak sınırlarını yerle bir etmenin formülünü buldu.

Kozmetik sektöründe yaptığı ürünlerle ve ABD'deki reklam dünyasından aldığı payla paraya para demeyen Jenner, ilişkilerde doyumsuzlaşınca çıtayı çoğu insan için erişilmez bir noktaya taşıdı.

kylie jenner travis scott

Kylie Jenner daha önce birlikte olup ayrıldığı eski sevgilisi Travis Scott'a iddialara göre geri döndü ancak bu dönüş içinde bambaşka fantazileri de birlikte getirdi.

Amerikan magazin gündeminin nabzını tutan TMZ'nin haberine göre; Kylie Jenner ile Travis Scott açık ilişki (open relationship) yaşamaya başladı. İddiaya göre Kylie Jenner ile Travis Scott, ilişkilerine kaldıkları yerden devam edecek fakat birbirlerine bağlılık sergilemeyip dilediklerinde başkalarıyla da birlikte olabilecekler.

23 yaşındaki Kylie Jenner ile 29 yaşındaki Travis Scott cephesinden bu haberlere ilişkin henüz bir açıklama yapılmasa da haberi yapan site kaynağının çok sağlam olduğunda ısrar ediyor.

ÇİFTİN 3 YAŞINDA BİR KIZI VAR

Kylie Jenner ile rap'çi Travis Scott, son günlerde sık sık birlikte çıktıkları gezintilerde görülüyordu. Jenner ile Scott, son olarak 3 yaşındaki kızları Stormi ile Disneyland'a yaptıkları gezintide görüntülenmişlerdi.

kylie jenner travis scott

Jenner ve Scott, rap'çinin doğum gününü de birlikte kutlamıştı. Son günlerde Kylie Jenner ile Travis Scott, birlikte birçok yere de gittiler. Jenner da sosyal medya sayfasından bu gezilerle ilgili paylaşımlar yaptı.

AÇIK İLİŞKİ NEDİR HANGİ AMAÇLA UYGULANIYOR?

Açık ilişki; partnerlerin birbirlerini herhangi bir konuda kısıtlamadığı, aynı anda başkalarıyla da ilişki yaşayabildikleri, ancak fuckbuddylikten farklı olarak sadece seks amaçlı değil duygusal ve sosyal olarak da paylaşım içinde oldukları ilişki şeklidir.

kylie jenner travis scott

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 23:16

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE