Yıllar önce eşcinsel olduğunu açıklamıştı! Beklenen oldu, dünyaca ünlü oyuncu kız ardaşıyla nişanlandı!

Başarılı oyuncu Kristen Stewart,Dylan Meyer ile nişanlandığını duyurdu.Yaklaşık iki yıldır beraber olan çiftin nikah masasına da oturacağı öne sürüldü.

Yıllar önce eşcinsel olduğunu açıklamıştı! Beklenen oldu, dünyaca ünlü oyuncu kız ardaşıyla nişanlandı!

"Alacakaranlık" serisinde canlandırdığı Bella karakteriyle tanınan, hafta sonu seyirciyle buluşacak Prenses Diana’yı canlandırdığı biyografik film Spencer ile kariyerinde zirve yapan Kristen Stewart, özel hayatı hakkında konuştu.

kristen stewart

SiriusXM’in The Howard Stern Show programına katılan 31 yaşındaki başarılı oyuncu, sevgilisi Dylan Meyer'in iki yıllık ilişkilerinin ardından büyük soruyu sorduğunu duyurdu. Stewart, Salı günü yaptığı açıklamada, “Evleniyoruz, kesin haber” dedi.

kristen stewar evleniyor

ABD’li oyuncu “Bu teklifi duymayı çok istiyordum, bu yüzden ne istediğimi çok net bir şekilde fark ettirdim ve o da sinyali alarak sonunda teklifi etti. Evleniyoruz, oluyor” diye konuştu.

kristen stewart spencer

Stewart ile Meyer sekiz yıl önce tanıştı, ancak 2019’da ortak bir arkadaşlarının partisinde tekrar bir araya geldiler. Çift, ilk olarak, Stewart’ın iki yıl boyunca birlikte olduğu model Stella Maxwell’den ayrılmasının ardından, New York’ta bir barda öpüşürken birlikte görüntülendi.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2021, 11:46

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE