Victoria Beckham'dan Yeni Hamle! Fırıncılığa Merak Saldı

Spice Girls üyeleri, grubun eski üyesi ve ünlü moda tasarımcısı Victoria Beckham'ı birlikte turneye çıkmaya ikna etmeye çalışıyor. Beckham’ın ise gruba yeniden dahil olmak yerine, fırıncılıkta gözü olduğu belirtildi.

Victoria Beckham'dan Yeni Hamle! Fırıncılığa Merak Saldı

Spice Girls’ten Mel C'ye göre, 46 yaşındaki Victoria Beckham’ın grubun geçen yıl yaz turuna katılmamasına rağmen 5 üyenin de yakın gelecekte bir araya geleceğine dair umut var.

“PARÇALARA AYRILIYORUZ”

Daily Mail’in haberine göre Mel C “Parçalara ayrılıyoruz. Fakat onun bir noktada bize katılacağını düşünmeyi seviyoruz” dedi.

spice

25. yıl dönümü kutlamak için bir tura hazırlanan Spice Girls’ün Beckham aralarına katılsın ya da katılmasın corona virüsü nedeniyle hüsran yaşayabileceği konuşuluyor. Victoria Beckham’ın ise gruba yeniden dahil olmak yerine, fırıncılıkta gözü olduğu belirtildi.

"KENDİ PROGRAMIMIZI YAPMAMIZ ÖNERİLECEK"

Victoria ve David Beckham tecrit sürecinde instagram hesaplarından paylaştıkları yemek gönderileriyle dikkat çekmişti. Victoria Beckham paylaştığı videolardan birinde, “Sanırım yaptığımız bu harika pasta sayesinde bize kendi televizyon programımızı yapmamız önerilecek” diye belirtiyordu.

VİCTORİA

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda David Beckham, merdivenden çıkan eşi Victoria Beckham’ın kalçasını çekerek “iyi görünüyor” notuyla instagram hesabından paylaşmış, şeftali emojilerinin de yer aldığı bu videosu kısa sürede gündem olmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER