Ünlü Yıldız Sharon Stone'dan Çarpıcı İtiraf! 'Flörtleşmekten Bıktım'

Dünyaca ünlü ABD'li aktris Sharon Stone çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı. Stone, flörtleşmekten bıktığını ifade ederek, "Erkeklerin kadınlarla aynı noktada olduğunu düşünmüyorum" dedi.

Ünlü Yıldız Sharon Stone'dan Çarpıcı İtiraf! 'Flörtleşmekten Bıktım'

62 yaşındaki ABD'li aktris Sharon Stone, verdiği röportajda çok konuşulacak açıklamalar yaptı. 'Temel İçgüdü' (Basic Instinct) filmiyle hafızalara kazınan Sharon Stone, flörtleşmekten bıktığını ve yalnız olmaktan memnun olduğunu dile getirdi.

sharon

“DEĞMEYECEK İNSANLAR BULUYORUM”

Mirror’ın haberine göre Stone açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Samimiyetsiz ve zamanıma değmeyecek insanlar buluyorum. Yalnızken, çocuklarımla ve arkadaşlarımla vakit geçirirken daha çok eğleniyorum.”

sharon

“SAÇMALIK İSTEMİYORUM”

Stone bunun nedeni sorulduğunda ise şöyle konuştu:

“Bir başka çocuğa ihtiyacım yok. Samimiyetsizlik ve saçmalık istemiyorum, oyun oynamak istemiyorum. Erkeklerin kadınlarla aynı noktada olduğunu düşünmüyorum. Gerçekten çok iyi erkek arkadaşlarım var ama bir ilişkide duygusal olgunluk söz konusu olduğunda erkek ve kadınların görünüşte farklı noktalarda olduğunu hissediyorum” dedi.

sharon

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 12:03

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE