Ünlü şarkıcıdan tecavüze uğrayıp hamile kaldım itirafı! Ailesine rezil oldu

Dünya pop müziğin güçlü isimlerinden Lady Gaga, sektöre yeni girdiği henüz 19 yaşındayken aylarca tecavüze maruz kaldığını itiraf etti. Yaşadıkları yüzünden donup kaldığını söyleyen Gaga, "İstismar nedeniyle haftalarca kustum" dedi.

Ünlü şarkıcıdan tecavüze uğrayıp hamile kaldım itirafı! Ailesine rezil oldu

Hollywood'un ünlü oyuncusu Bradley Cooper'ın hem çekip hem de Lady Gaga ile başrolünü oynadığı Bir Yıldız Doğuyor (A Star is Born) filmi dolaylı da olsa Gaga'nın şöhret basamaklarını çıkış hikayesini anlatıyordu. Filmde değinilmeyen ancak gerçekj hayatta yaşanan bir tecavüz olayı Lady Gaga'nın yıllar sonra gelen itiraflarıyla deşifre oldu.

lady gaga

HENÜZ 19 YAŞINDA YOLUN BAŞINDAYDI

Gerçek adı Stefani Joanne Angelina Germanotta olan ABD'li şarkıcı Lady Gaga, 19 yaşındayken yaşadığı cinsel istismar hakkında yeni açıklamalar yaptı. Gözyaşları içinde konuşan Gaga, "Aylarca süren istismarın sonunda hamile kaldım ve beni ailemin evinin yolunda bir köşede bıraktı" dedi.

Lady Gaga, gençlik yıllarında yaşadığı en büyük travmayı anlattı. Henüz 19 yaşındayken bir yapımcı tarafından defalarca tecavüze uğradığını söyleyen şarkıcıdan konuyla ilgili yeni açıklamalar geldi. 

"HAMİLE HALİMLE BENİ AİLEMİN EVİNİN YOLUNDA BIRAKTI" 

Prens Harry ve Oprah Winfrey'in hazırladığı 'The Me You Can't See' (Göremediğin Ben) isimli programın ilk konuğu olan Lady Gaga, yaşadığı istismar sonrası kötü günlerini anlattı.  Aylarca aynı kişi tarafından istismar edildiğini söyleyen 35 yaşındaki şarkıcı, "Sürekli kustuğum ve rahatsız olduğum için hamile halimle beni ailemin evinin yolunda bıraktı" ifadelerini kullandı. 

LADY GAGA

"KIYAFETLERİNİ ÇIKAR" DEDİ

Lady Gaga, sözlerini şöyle sürdürdü:

"19 yaşındaydım ve sektörün içindeydim. Bir yapımcı 'kıyafetlerini çıkar' dedi. 'Hayır' dedim ve gittim. Tüm müzik kayıtlarımı yakacaklarını söylediler ve durmadılar. Bana sormayı bırakmadı ve ben dondum kaldım. Hatırlayamıyorum." 

"BU İNSANLA KARŞI KARŞIYA GELMEK İSTEMİYORUM" 

Ağlayarak yaşadıklarını anlatan ve müzik yapımcısının ismini vermeyeceğini söyleyen Gaga, "MeToo hareketini anlıyorum. İnsanların anlatarak rahatladığını anlıyorum ama ben öyle değilim. Ben bu insanla asla karşı karşıya gelmek istemiyorum. Sistem çok istismarcı ve tehlikeli" şeklinde konuştu. 

lady gaga

"HAFTALARCA HASTA OLDUM" 

Lady Gaga, yaşadığı travmayı, "Kendi vücudumu hissedemiyordum. Önce tam anlamıyla acı hissettim, sonra uyuştum. Sonra haftalarca hasta oldum" ifadelerini kullandı. Dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu, "Anladım ki yaşadığım acı, o kişinin beni kustuğum ve hasta olduğum için hamile bir şekilde ailemin evinin yolundaki bir köşede bıraktığı acıyla aynıydı. Aylarca o stüdyonun içinde kilitli bir şekilde istismara uğramıştım" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 19:47

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE