Ünlü şarkıcı sokakta yarı çıplak kavgaya tutuştu! İşte o anlar

Ünlü manken Gigi Hadid ile Eylül 2020'de ilk bebeklerini kucaklarına alan şarkıcı Zayn Malik'in, New York sokaklarında kimliği belirsiz bir kişiyle yaşadığı yarı çıplak kavganın görüntüleri ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcı sokakta yarı çıplak kavgaya tutuştu! İşte o anlar

Pakistan asıllı İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Zayn Malik, New York East Village’taki bir bilardo kulübünün önünde kimliği belirsiz bir kişiyle tartışma yaşadı. TMZ’nin haberine göre; kulübün yan tarafındaki bardan bir grup erkek ayrılırken, Malik de mekanın dışındaydı. 28 yaşındaki şarkıcı ile gruptan bir kişi ile arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı sözlü tartışma başladı. 

KAVGADA KÜFÜRLER HAVADA UÇUŞTU 

Kamera kayırlarında gruptan bir adamın Zayn Malik ile kavga ettiği ve ünlü şarkıcının ona defalarca kez hakaret ettiği görülüyor. 

GÖMLEĞİNİ NEDEN ÇIKARDI? 

Kaynaklar, mekanın içindeyken giyinik olan Zayn Malik'in dışarı çıkarken gömleğini neden çıkardığının bilinmediğini söyledi. İkili arasında herhangi bir fiziksel kavga olmadığı ve polisin olaya karışmadığı öğrenildi.

"İNATÇILIĞIM BUGÜNLERE GETİRDİ" 

Geçtiğimiz aylarda hakkında bilinmeyenleri anlatan dünyaca ünlü şarkıcı, "İnsanlar bana bir işin nasıl yapılacağını söylediğinde, ben o işi her zaman alışılagelmişin dışında yapmışımdır. İnatçılığım ve farklı olmaya çalışmam beni bugünlere getirdi" demişti. Hayranlarıyla arasının iyi olduğunu belirten şarkıcı, "Herkesle eşit şekilde konuşmaya çalışırım. Hepimiz insanız" ifadelerini kullanmıştı. 

DÜNYAMIZI DEĞİŞTİRDİ" 

Öte yandan uzun süredir aşk yaşayan Gigi Hadid-Zayn Malik çifti, geçtiğimiz yıl eylül ayında kızları Khai'yi kucaklarına alarak büyük bir sevinç yaşamıştı. 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2021, 19:55

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE