Ünlü Oyuncunun Seksi Fenomenle İlişki Videosu İnternete Düştü

DC serisinin son filmi Justice League'de Batman karakterini canlandıran ünlü oyuncu Ben Affleck'in sosyal medya fenomenine gönderdiği ilişki talep eden videoları internete düştü.

Ünlü Oyuncunun Seksi Fenomenle İlişki Videosu İnternete Düştü

Batman karaketirini başarıyla canlandıran ünlü oyuncu Ben Affleck, çapkınlık yapayım derken baltayı taşa vurdu. Çocuklarının bakıcısıyla yaşadığı yasak aşk yüzünden eşi Jennifer Garner'dan boşanan Affleck, çapkınlığa doymuyor.

ben affleck

Ben Affleck bu kez de sosyal medya fenomeni Nivine Jay isimli kadına gönderdiği video ile gündeme geldi.

INSTAGRAM'DAN VİDEO GÖNDERDİ

İddialara göre; Ben Affleck ile Nivine Jay, Raya adlı bir flört sitesinde tanıştı. Ben Affleck, Jay'in gençliği ve seksapelliğinden oldukça etkilendi. Site üzerinden Nİvine Jay'a mesaj gönderen Ben Affleck, kadına mesaj gönderenin kendisi olduğuna ikna edemedi.

Affleck'in ilişki teklifini reddeden Nivine Jay, hayatına devam ederken güzel kadını gözüne kestiren Affleck pes etmedi.

Nivine Jay'i sosyal medyadan takibe alan Affleck, Jay'e Instagram'da direkt mesaj yoluyla bir video gönderdi.

nivine jay haber

GENÇ KADIN TİKTOK SAYFASINDA O VİDEOYU PAYLAŞTI

Bu olayın ardından Nivine Jay adlı kadın, Affleck'in videosunu TikTok sayfasında paylaştı. Jay paylaşımına "Raya'da Ben Affleck ile eşleştiğim zamanı düşünüyorum. Ve ben onun sahte olduğunu düşünüp onunla eşleşmedim. O da bana Instagram'dan bir video gönderdi" diye yazdı. Jay'in paylaştığı bu videoda Ben Affleck, kamera karşısına geçip "Nivine, neden benimle eşleşmedin? Bu benim" derken görülüyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 19:42

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE