Ünlü oyuncunun babası hayatını kaybetti! Kalbi daha fazla dayanamadı

Gossip Girl dizisinde başrol oynadığı Serena van der Woodsen karakteri ile dünya çapında üne kavuşane Amerikalı yıldız Blake Lively babasını kaybetti. Lively'in babası Ernie Lively kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti.

Ünlü oyuncunun babası hayatını kaybetti! Kalbi daha fazla dayanamadı

Bir dönem Leonardo di Caprio ile evliliğin eşiğinden dönen Hollywood'un güzel yıldızı Blake Lively, baba acısıyla sarsıldı.

29 Ocak 1947 doğumlu olan Ernie Lively'nin, Los Angeles'ta kalbe bağlı komplikasyonlar sonucu hayatını kaybettiği duyuruldu.

blake lively

29 Ocak 1947 doğumlu olan Ernie Lively'nin, Los Angeles'ta kalbe bağlı komplikasyonlar sonucu hayatını kaybettiği duyuruldu. 1975 yılında The Waltons'la adını duyuran Ernie Lively, aralarında The Dukes of Hazzard, Turner and Hooch, Falcon Crset, Malibu Shores, The X-Files, West Wing, That's 70's Show ve Murder, She Wrote gibi kalburüstü yapımlarda rol aldı.

OYUNCU OLMADAN ÖNCE ÖĞRETMENLİK YAPTI

Sinemada ise Mulholland Drive, The Beverly Hills, Passenger 57, The Man in te Moon, Air America, Shocker gibi yapımlarda boy gösterdi. Ernie Lively, Hollywood öncesinde İngilizce öğretmenliği yaptı. Ayrıca ABD Donanması'nda görev yaptı ve Vietman Savaşı'na yer aldı.

ernie lively black lively

The Sisterhood of the Traveling Pants'te kızı Black Lively'nin babası rolünü oynadı. 5 çocuk sahibi olan Ernie Lively, Elaine Lively ile evliydi.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE