Ünlü Oyuncu Yeni Projesi İçin İki Haftada İnanılmaz Göbek Yaptı

Hollywood'ta aksiyon filmlerinin aranılan yıldızı Mark Wahlberg, yeni film projesi için göbek yapmaya başladı. Yeni imajı için bıyık da bırakan Wahlberg, sporcu ve fit vücudyla ilerleyen yaşına rağmen dinç kalmayı başarabilen bir isim.

Ünlü Oyuncu Yeni Projesi İçin İki Haftada İnanılmaz Göbek Yaptı

Hollywood'un aksiyon sinemasında aranılan yüzü 49 yaşındaki oyuncu Mark Wahlberg, Father Stu adlı yeni filmi için imajını baştan sona değiştirdi.

Göbek salarak sakal ve bıyık da bırakan oyuncu, fiziksel olarak geçirdiği değişimi Instagram sayfasında yaptığı paylaşımla da gözler önüne serdi.

Wahlberg yeni filminde bir boksörken rahip olan bir adamı canlandırıyor. Wahlberg, bir yandan egzersizlerini de ihmal etmiyor.

2 hafta gibi kısa bir sürede 9 kilo alarak göbeği büyüten Wahlberg, sosyal medya sayfasından takipçilerine bu görümüne nasıl kavuştuğunu da ayrıntılı bir şekilde anlattı. 

mark wahlberg

MARK WAHLBERG KİMDİR?

5 Haziran 1971 ABD, Massachusetts doğumlu oyuncunun tam adı Mark Robert Michael Wahlberg’dir. 14 yaşına kadar eğitimine Copley Square lisesinde devam eden Mark Wahlberg’in 9 kardeşi vardır. Küçük suçlar işleyen Mark hayatına yön vermeye karar verip vücut geliştirmeye başladı. Geçici olarak birkaç işte çalıştı sonra abisiyle beraber “New Kids on the Block” adlı müzik grubuna katılan Mark, daha sonra da “Marky Mark and the Funky Bunch” müzik grubunu kurdu.

mark wahlberg

KÖSTEBEK FİLMİNDE ÜNÜNÜ ARTTIRDI

Calvin Klein iç çamaşırları reklamlarında oynadıktan sonra sinema sektörüne  “Renaissance Man” adlı film ile giriş yaptı. Fakat en önemli çıkışını Paul Thomas Anderson'ın Boogie Nights filminde yapan Mark Wahlberg,  George Clooney ile birlikte Three Kings ile geleceğinin parlak olduğunu netleştirdi. Ünlü bilgisayar oyunu Max Payne’in film versiyonunda  Max Payne’i canlandırarak büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. Departed ve The Fighter filmlerindeki performansıyla Oscar'a aday gösterilen ünlü oyuncu model Rhea Durham ile evli ve 3 çocuğu sahibi...

mark wahlberg departed

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2021, 00:47

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE