Ünlü Oyuncu Sokakta Aşka Geldi! Genç Sevgilisini Doya Doya Öptü

Netflix'in dünya çapında takip edilen dizisi La Casa De Papel'in ünlü oyuncusu Pedro Alonso nam-ı diğer "Berlin"i İspanya'nın Madrid sokaklarında sevgilisiyle görüntülendi. Alonso, yolda yürürken bir ara aşka gelip genç sevgilisi Tatiana Djordjevic ile hararetli bir şekilde öpüştü. "Aşk engel tanımaz" diyerek yüzlerindeki maskeyi çenelerine kaydıran ikili sokak ortasında dakikalarca öpüşürken kendilerinden geçti!.

Ünlü Oyuncu Sokakta Aşka Geldi! Genç Sevgilisini Doya Doya Öptü

Netflix'in dünya çapında takip edilen dizisi La Casa De Papel'in ünlü oyuncusu Pedro Alonso nam-ı diğer "Berlin"i İspanya'nın Madrid sokaklarında sevgilisiyle görüntülendi. 

pedro alonso

Alonso, yolda yürürken bir ara aşka gelip genç sevgilisi Tatiana Djordjevic ile hararetli bir şekilde öpüştü. "Aşk engel tanımaz" diyerek yüzlerindeki maskeyi çenelerine kaydıran ikili sokak ortasında dakikalarca öpüşürken kendilerinden geçti!.

BERLİN, SOKAKTA YÜRÜRKEN AŞKA GELDİ KORONAYI UNUTTU!

La Casa De Papel dizisinde Andres 'Berlin' Fonollosa karakterini canlandıran Pedro Alonso, sevgilisi Tatiana Djordjevic ile birlikte İspanya'nın başkenti Madrid'de el ele yürürken görüntülendi.

pedro alonso

 Her ikisi de mavi renkte bir örnek maskeler takan sevgililer, zaman zaman romantik anlar da yaşadı. Çift, yürürken bir yandan da birbirlerine sevgi gösterisinde bulundu. 

ÖPE ÖPE KENDİNDEN GEÇTİ

Pedro Alonso ise Tatiana Djordjevic bir ara da yol kenarında durup maskelerini çenelerinin altına indirdiler. Çift, sonra da yanlarından geçenlere aldırmadan tutkulu bir şekilde öpüştü. 

pedro alonso tatiana djordjevic

GEÇEN YIL İSTANBUL'A GELDİ 

49 yaşındaki Pedro Alonso, geçen yıl şubat ayında Türkiye'ye gelip İstanbul turuna çıkmıştı. Bir ödül töreni için İstanbul'a gelen Alonso'nun Boğaz manzarası karşısında mantı yemesi de magazin basınının manşetlerine çıkmıştı. 

pedro alonso

TÜRKÇE KONUŞTU 

Ödül töreninde Türkçe bir konuşma yapan Pedro Alonso, sosyal medya sayfasında da İstanbul Boğazı önünde çekilen fotoğraflarını paylaşmıştı. 

PEDRO ALONSO AYNI ZAMANDA BİR YAZAR 

La Casa De Papel dizisinde canlandırdığı "Berlin" karakteriyle hafızalarda yer eden Pedro Alonso, oyunculuğun yanı sıra aynı zamanda bir yazar. 

pedro alonso

SEVGİLİSİ HİPNOTERAPİST 

Alonso'nun sevgilisi Tatiana Djordjevic ise bir hipnoterapist. 

BİR ÇOCUK ANNESİ 

Genç kadının önceki ilişkisinden Uriel adında 1998 doğumlu bir kızı bulunuyor.

pedro alonso tatiana djordjevic

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2020, 09:14

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE